gadzety

Reklamowe kubki termiczne z grawerem – praktyczny gadżet dla twojej firmy

gadzetySzukasz pomysłów na gadżety reklamowe dla swojej firmy? Wybierz te, które są praktyczne i pozytywnie się kojarzą. Do tej kategorii można zaliczyć kubki termiczne, które wykańczane są za pomocą logo firmy. Co oferują agencje wykonujące gadżety? Sprawdź najważniejsze informacje!

Kiedy warto kupić kubki termiczne z grawerem?

Najczęściej kubki termiczne z grawerem wybierane są jako praktyczny gadżet reklamowy dla pracowników, klientów oraz kontrahentów w okresie jesienno-zimowym. To właśnie wtedy częściej mamy ochotę na gorące napoje, a dzięki kubkom termicznym możemy mieć je zawsze przy sobie.

Kubek termiczny może być doskonałym pomysłem na gadżet od firmy działającej w praktycznie każdej branży, a także nadaje się dla różnych grup docelowych. To powoduje, że po kubki termiczne z grawerem sięga obecnie coraz więcej firm.

Rodzaje kubków termicznych

Kubki termiczne to pełna gama produktów do wyboru. Wśród nich znajdują się między innymi:

  • Kubki termiczne z uchwytami – wyposażone są w praktyczne uchwyty, które pomagają w ich przytrzymaniu i używaniu jak zwykłe kubki.

  • Kubki termiczne z opaskami gumowymi – opaski pozwalają na bezpieczniejsze trzymanie kubka, zapobiegając jego wyślizgiwaniu się z dłoni.

  • Bambusowy kubek termiczny – wykończony za pomocą bambusa, dzięki czemu ma naturalny wygląd.

  • Sportowy bidon termiczny – doskonały wybór dla osób, które uprawiają sporty i chcą mieć zawsze pod ręką zimną wodę lub coś ciepłego do picia.

  • Kubek samochodowy – pozwala na podłączenie do gniazdka w samochodzie, aby podgrzać znajdujący się w nim napój.

Kubki termiczne z grawerem – ile kosztują?

Ceny za kubki termiczne z grawerem zależne są przede wszystkim od rodzaju wybranego kubka, natomiast znaczenie mają także sposób grawerowania czy też nakład kubków, jaki jest zamawiany.

Najczęściej za proste kubki termiczne z grawerem trzeba zapłacić około 20 złotych za sztukę, natomiast w przypadku kubków wyższej klasy ceny wynoszą nawet około 60-200 złotych.

Z cenami kubków można zapoznać się bliżej na stronach internetowych ich dostawców – można wtedy także sprawdzić dostępne opcje i wybrać takie kubki, które najlepiej sprawdzą się jako podarunki reklamowe.

Gdzie zamówić grawerowane kubki termiczne?

Zamówienia na kubki termiczne z grawerem mogą być składane osobiście w firmach zajmujących się ich produkcją, ale również możliwe jest to w sklepach internetowych, gdzie można załatwić wszystko za pośrednictwem sieci.

Do wykonania kubków termicznych konieczne jest dostarczenie projektu graficznego, który ma być wygrawerowany na produktach.