Fiat Tipo SW nie tylko na rodzinne wycieczki

Fiat Tipo SW nie tylko na rodzinne wycieczki

2 (1)Potrzebujesz przestrzeni? Cenisz sobie komfort? Poszukujesz samochodu uniwersalnego? Nowy Fiat Tipo w wersji kombi nie pozostawi Ci żadnych złudzeń. To auto idealne, stworzone zarówno dla Ciebie, jak i Twojej rodziny. Imponujące rozwiązania zwiększające wygodę podczas jazdy nie umkną Twojej uwadze. Z pewnością zauważysz też, jak doskonale się prowadzi w każdych, nawet niesprzyjających warunkach. Oto Station Wagon: odnowione kombi, z którym możesz osiągnąć znacznie więcej, niż zakładałeś.

Przede wszystkim praktyczny

Jeśli myślisz o połączeniu rodzinnego auta z doskonałymi osiągami oraz świetnie prowadzącym się samochodem idealnym do jazdy po mieście, Fiat Tipo Station Wagon będzie doskonałym rozwiązaniem. To jeden z najlepiej wyposażonych kompaktów w swojej klasie, posiadający ogromny bagażnik oraz więcej miejsca dla Ciebie i Twojej rodziny.

Umiejętnie zagospodarowana przestrzeń sprawia, że nawet dłuższa podróż mija w komfortowy i przyjemny sposób. Tipo wyposażony został w wygodne fotele, pojemne i liczne schowki, dodatkową przestrzeń w okolicy nóg oraz udogodnienia, które są zawsze pod ręką. Dealerzy Fiata podkreślają, jak ważną rolę odgrywa przestrzeń. Właśnie dlatego zarówno wnętrze, jak i bagażnik spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Zmieścisz w nim wszystko, czego potrzebujesz, a nawet znacznie więcej.

Nowoczesność pod ręką

Współczesne samochody powinny być ergonomiczne i uniwersalne, a także zaopatrzone w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa. Gwarantują pewność, że cokolwiek się wydarzy, kierowca i pasażerowie mogą liczyć na właściwą reakcję samochodu. Wystarczy porównać ze sobą wielkości dwóch pozostałych wersji nadwozia: Station Wagon jest od nich dłuższy, wyższy i posiada największy bagażnik w swojej klasie, którego pojemność wynosi 550 dm3. Projektanci nie pozostają gołosłowni – Tipo Station Wagon to przede wszystkim przestrzeń.

Jedną z niekwestionowanych zalet kombi SW jest system multimedialny Uconnect NAV 7 Live HD. Mieści w sobie wszystko, czego potrzeba do komfortowej i bezpiecznej jazdy. Pełna wersja oprogramowania zapewnia nie tylko doskonałą jakość obrazu oraz dostęp do niezbędnych udogodnień, ale także pełen pakiet usług internetowych. Jadący samochodem kierowca może w pełni cieszyć się możliwościami, jakie daje mu najnowsza technologia. Możesz nie tylko posłuchać radia. To Twoja druga para oczu i uszu. System pozwala na sprawdzenie parametrów auta, przeanalizuje dla Ciebie stan silnika, a nawet ciśnienie w kołach – wszystko to bez wysiadania z samochodu. Do tego wystarczy wspomnieć świetnie współpracującą nawigację NAV, możliwość wyboru ergonomicznego stylu jazdy czy kamerę cofania by wiedzieć, że to auto stworzone jest do jazdy w każdych warunkach.