Solidny telefon dla prawdziwego mężczyzny

Solidny telefon dla prawdziwego mężczyzny

Solidny telefon dla prawdziwego mężczyzny

Na przestrzeni lat telefon stał się urządzeniem pierwszej potrzeby. Jaki smartfon powinien towarzyszyć mężczyźnie każdego dnia?

Męski smartfon

Mężczyźni słyną ze swego zamiłowania do elektroniki oraz wszelkich nowinek technicznych. Uwielbiamy otaczać się najnowszymi zdobyczami techniki i urządzeniami „smart”, które potrafią coraz więcej i dają nam coraz większe możliwości. Poniekąd apogeum tego trendu stały się kilka lat temu smartfony. I tak proste urządzenie, które dawniej służyło jedynie do kontaktu z ludźmi, przemieniło się w sprzęt, bez którego nie potrafimy wyobrazić sobie jednego dnia, a nierzadko nawet kilku godzin.

I choć na rynku znajduje się wiele komórek, tylko niektóre z nich idealnie odpowiadają na nasze, męskie potrzeby. Bo przecież telefon dla prawdziwego faceta nie może być miniaturką, na której podczas pisania wiadomości ciężko trafić w odpowiednie litery. Poza tym wielu z nas prowadzi aktywny tryb życia lub wykonuje pracę, w której telefon może ulec uszkodzeniu bądź awarii. Dlatego powinien być także solidny oraz wytrzymały, by razem z nami dzielnie stawić czoła codziennym wyzwaniom.

Telefon dla prawdziwego mężczyzny powinien być jednak przede wszystkim funkcjonalny i praktyczny. Nie znosimy urządzeń, które nie spełniają swojej roli lub zawodzą w najmniej oczekiwanych momentach. Użyteczność oraz bezawaryjność to absolutna podstawa.

Telefon Lenovo idealny dla faceta

Smartfon to urządzenie, z którego korzystamy każdego dnia. Za jego pomocą kontaktujemy się z dziewczyną lub żoną, ale również sprawdzamy codzienne wiadomości (oczywiście zaczynając od działu sportowego i technicznego), przeglądamy social media i strony internetowe czy korzystamy z różnego rodzaju multimediów. A do wszystkich tych czynności, a także wielu innych, znakomicie nadaje się telefon Lenovo C2.

Choć marka znana jest przede wszystkim z produkcji sprzętu informatycznego, od pewnego czasu zyskuje popularność również jako projektant i wykonawca telefonów komórkowych. Cechą wyróżniającą C2 na tle konkurencji jest możliwość umieszczenia w jego wnętrzu dwóch kart SIM. To rozwiązanie bardzo praktyczne (a to przecież tak ważne) szczególnie dla osób, które korzystają zarówno z telefonu służbowego, jak i prywatnego lub po prostu posiadają dwa numery. Dzięki C2 nie trzeba nosić ze sobą dwóch urządzeń, które nierzadko ciężko zmieścić w kieszeni spodni bądź klapie marynarki.

Mocną stroną urządzenia od Lenovo jest ekran o przekątnej wynoszącej aż 5 cali. Wyświetla on obraz w jakości HD i rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, co w połączeniu ze wspomnianym już rozmiarem pozwala na komfortowe oglądanie filmów online (np. na YouTube) czy ulubionego serialu w drodze do pracy. Można również liczyć na świetne wrażenia podczas grania na komórce – przecież podobno jesteśmy dużymi dziećmi…

Multimedia to nie tylko obraz, ale i dźwięk. W telefonie Lenovo C2 zastosowano nowoczesne głośniki ze wsparciem w postaci technologii Waves MaxxAudio®. Dzięki temu emitowane dźwięki są czyste i pozbawione szumów, różnicę można zauważyć już podczas pierwszej rozmowy przez telefon. Warto skorzystać z dołączonego do smartfona zestawu słuchawkowego, by słuchając utworów ulubionego zespołu choć na chwilę przenieść się na własny, prywatny koncert. Mocne wrażenia gwarantowane, ale trzeba uważać – to telefon tylko dla prawdziwych mężczyzn.