Utrzymaj masę mięśniową z odżywkami białkowymi

Utrzymaj masę mięśniową z odżywkami białkowymi

Utrzymaj masę mięśniową z odżywkami białkowymi

Odżywki białkowe należą do suplementów diety, które powinny znaleźć się w diecie każdego sportowca. To właśnie białko jest głównym składnikiem budulcowym masy mięśniowej oraz tkanek, dlatego też w okresie rozbudowywania masy, tak ważne jest ich dostarczanie.

Niestety, codzienna dieta nie zawsze zaspokaja pełne zapotrzebowanie na białko, szczególnie u osób uprawiających sport i poddających się intensywnym treningom. Dlatego też z pomocą przychodzą odżywki białkowe, które zawierają duże ilości białka oraz niewielką ilość węglowodanów.

Jedną z nich jest specjalnie opracowany matrix białkowy Hi Tec Whey c-6. Jest to wysokobiałkowy preparat, zawierający w swym składzie zestaw niezbędnych białek serwatkowych. Dzięki swej szybkiej wchłanialności, aminokwasy z odżywki niemal od razu po spożyciu trafiają do krwiobiegu. Regularne spożywanie odżywki Hi Tec Whey c-6 gwarantuje szybki przyrost siły oraz wzrost suchej masy mięśniowej. Ponadto produkt ten wzmacnia organizm i przyspiesza regenerację potreningową.

Podobne działanie wykazuje odżywka białkowa Olimp Whey Protein Complex. Zawiera ona ultrafiltrowany koncentrat białek serwatkowych WPC oraz zaawansowany technologicznie izolat białek serwatkowych WPI-CFM w formie instant. Odżywka ta stanowi najbardziej wartościowe źródło wysoko przyswajalnego białka pokarmowego, dla osób aktywnych fizycznie i zawodowych sportowców.

Składniki aktywne przyczyniają się nie tylko do wzrostu, ale i do utrzymania beztłuszczowej masy mięśniowej. Stymulują anabolizm oraz zapobiegają procesom degradacji białek mięśniowych. Dodatkowo dobrze wpływają na układ krwionośny, nerwowy i immunologiczny organizmu. Odżywki białkowe Hi Tec Whey c-6 oraz Olimp Whey Protein Complex z pewnością docenią nie tylko kulturyści, ale również osoby trenujące fitness, zarówno zawodowo, jak i rekreacyjnie.