Urlop o każdej porze roku z Samsugiem Galaxy S7

Urlop o każdej porze roku z Samsugiem Galaxy S7

blog4menNowoczesne technologie są już obecne właściwie w każdej dziedzinie życia. Nie może zatem dziwić fakt, że telefon taki jak Galaxy S7 został przystosowany do potrzeb wyjazdowych o każdej porze roku.

Telefon na urlop

Jeżeli uwielbiasz podróże i ciężko Ci usiedzieć dłużej w jednym miejscu, z pewnością zgodzisz się ze stwierdzeniem, że na wyjazdy dobry jest każdy czas. Różne mogą być tylko kierunki, jakie obierzesz na urlop i swój wypoczynek. Bez względu na porę roku, zawsze znajdziesz interesujące i pociągające miejsce, w którym odpoczniesz od codziennych spraw i odzyskasz siły.

Na wszystkie wyjazdy warto również zabrać praktyczny i funkcjonalny telefon. Być może nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo użytecznym jest on urządzeniem – i to zarówno podczas wyjazdów zimowych, jak i letnich. Świetnym przykładem smartfona podróżniczego jest Samsung Galaxy S7.

Samsung Galaxy S7 na letnich wyjazdach

Nieważne czy ruszasz w długą podróż, czy na krótki, weekendowy wypad – z pewnością chciałbyś zachować dla siebie jak najwięcej z tego wyjątkowego czasu. Dawniej w tym celu należało zabrać ze sobą wysokiej klasy, a więc również i drogi, aparat fotograficzny. Dziś nie musisz wydawać już ogromnych sum pieniędzy – aby zapisać wspomnienia w doskonałej, cyfrowej jakości, wystarczy klasowy telefon Samsung Galaxy S7.

Urządzenie wyposażono w dwa znakomite aparaty z matrycami o rozdzielczości 12 Mpix i 5 Mpix. Projektanci spisali się na medal, udoskonalając wiele funkcji, takich jak autofokus (Dual Pixel) czy balans bieli i kolorów. Wysokiej klasy podzespoły gwarantują uchwycenie ostrych i wyrazistych kadrów nawet przy słabym oświetleniu. W ten sposób zachowasz na dłużej pamiętne momenty ze swoich wyjazdów – wyjątkowe miejsce na górskim szlaku, piękną panoramę czy zjawiskową budowlę.

Warto też dodać, że Galaxy S7 może nagrywać wideo w jakości 4K – ten format to czterokrotność HD. Tak zapisane wspomnienia nabiorą nowego charakteru, a Ty wrócisz do nich w każdej chwili. Wystarczy kilka kliknięć w wyświetlacz telefonu, by ponownie poczuć klimat tamtej podróży. Filmy zapisane za pomocą Samsunga Galaxy S7 są tak wyraźne, że z powodzeniem możesz je odtwarzać także na znacznie większych odbiornikach, jak choćby telewizor czy nawet projektor.

Samsung Galaxy S7 na wyjazdach zimowych

Ten znakomity telefon świetnie sprawdza się także podczas podróży w chłodniejszej porze roku. Wytrzymała i trwała obudowa spełnia wymagania potrzebne do uzyskania certyfikatu IP68. Zgodnie z jego założeniami, smartfon został zabezpieczony przed wnikaniem do środka kurzu i piasku. A gdyby tego było mało, jest także odporny na wilgoć i wodę – może przebywać na głębokości 1,5 metra nawet przez 30 minut.

W warunkach zimowych dużego znaczenia nabiera także bateria. Przy niskich temperaturach straty energii są o wiele większe, przez co akumulator w telefonie szybciej ulega rozładowaniu. Samsung Galaxy S7 posiada baterię o pojemności aż 3000 mAh, dzięki czemu możesz komfortowo korzystać z urządzenia dłużej niż w przypadku wielu innych konkurencyjnych modeli. Projektanci opracowali też specjalny system szybkiego ładowania, który zapewnia solidne uzupełnienie energii w bardzo krótkim czasie. Ciekawostką jest fakt, że po zakupie specjalnej ładowarki, możliwe będzie ładowanie telefonu bezprzewodowo.

Samsung Galaxy S7 to niesamowite urządzenie, które warto zabrać ze sobą w każdą podróż. To jedyny w swoim rodzaju partner w podróży tak w czasie zimy, jak i latem.