Multimedialne pocztówki z Huawei P9

Multimedialne pocztówki z Huawei P9

blog4men-plSmartfon Huawei P9 to jedno z flagowych urządzeń azjatyckiego koncernu. Ciesz się ogromem możliwości tego telefonu także w podróży, dzięki unikalnym materiałom wideo z Twojego urlopu.

Smartfonowe innowacje

Czy ktoś jeszcze pamięta, że jakieś 20 lat temu komórki były znacznie większe, cięższe i mniej funkcjonalne? Właściwie już użycie słowa „funkcjonalność” jest swojego rodzaju nadużyciem, bo rola telefonów sprowadzała się niemal wyłącznie do prowadzenia rozmów oraz wymiany wiadomości tekstowych. Dziś natomiast trudno wyobrazić sobie kilka godzin bez skorzystania ze smartfona ze stałym połączeniem z Internetem czy znakomitymi zestawami multimedialnymi.

Wszystko to, a nawet więcej, jest możliwe dzięki szybkiemu rozwojowi technologii mobilnych oraz inwestycjom w innowacyjne rozwiązania. Przez to właśnie telefony stały się smartfonami, a za pomocą komórki możesz w kilka chwil przeprowadzić wideokonferencję z osobą na drugim końcu globu lub sprawdzić niemal dowolną informację.

Świat tak wielkich możliwości bardzo łatwo można wykorzystać również podczas wakacji z rodziną lub znajomymi. Użyteczny smartfon (np. Huawei P9) to nie tylko sposób na sprawdzenie połączenia lotniczego czy cen biletów do teatru lub Aquaparku, lecz także najprostszy środek do stworzenia unikalnej i jedynej w swoim rodzaju pocztówki z wakacji – oczywiście w formie wideo. Ta forma przekazu charakteryzuje się dużą wyrazistością oraz głębokim odwzorowaniem szczegółów obrazu i emocji. Dzięki temu nawet w zaledwie kilkusekundowym materiale możesz przekazać ogrom przeżyć, a do takiego filmu sam również chętnie powrócisz, aby cieszyć się wspomnieniami z podróży.

Multimedialny smartfon Huawei P9

Bardzo mocną stroną telefonu Huawei P9 są dane techniczne, a szczególnie podzespoły multimedialne i optyczne. Trzeba zaznaczyć, że za konstrukcję aparatów w tym urządzeniu odpowiada legendarna już marka Leica. Na tylnej obudowie umieszczono aż dwie soczewki (każda z matrycą o rozdzielczości 12 Mpix), co umożliwia lepsze naświetlanie uchwyconych przez Ciebie kadrów. W wyniku tego zdjęcia oraz filmy są jaśniejsze i wyraźniejsze oraz przedstawiają większą głębię szczegółów i kolorów. A do tego znacznie łatwiej zarejestrować jakościowy materiał przy słabym oświetleniu.

Trzeba także zaznaczyć, że sprzęt tej klasy jeszcze do niedawna nie tylko kosztował kolosalne pieniądze, ale był dostępny niemal wyłącznie dla profesjonalistów. Rozwój technologii wiele jednak zmienił i teraz sam (za pomocą jedynie kilki kliknięć w wyświetlacz telefonu) możesz przez chwilę poczuć się jak prawdziwy artysta.

Multimedialna pocztówka z wakacji

Telefon zapisuje każdy materiał osobno, dzięki czemu możesz je oglądać lub wysyłać do bliskich jako oddzielne pliki. Aby stworzyć interesującą pocztówkę multimedialną, warto jednak skorzystać z aplikacji mobilnych, które możesz bezpłatnie pobrać z sieci. Programów do edycji i tworzenia jest wiele, większość z nich działa jednak na podobnej zasadzie. Między sobą różnią się głównie stopniem skomplikowania.

Najprostsze aplikacje nie wymagają od Ciebie żadnych specjalistycznych umiejętności. Po prostu zaznacz odpowiednie materiały (filmy i zdjęcia), wybierz przejścia oraz podkład muzyczny, a program samodzielnie znajdzie najciekawsze fragmenty i połączy wszystko w klip wideo. Aplikacje o wyższym poziomie zaawansowania dają Ci możliwość większej ingerencji w tworzony materiał, a nawet szansę przygotowania go na własną rękę. Musisz jednak wiedzieć, że taka opcja jest znacznie trudniejsza i bardziej czasochłonna.

Huawei P9 to jakościowe urządzenie ze znakomitymi multimediami, które pozwala na proste przygotowanie unikalnych pocztówek w formie wideo. Zapisuj w ten sposób wspomnienia i dziel się nimi z bliskimi!