TOP 4 gadżety do nowoczesnego pokoju nastolatka

TOP 4 gadżety do nowoczesnego pokoju nastolatka

john-sting-112628-unsplash

Nastolatkowie mają inne potrzeby niż dorośli – warto mieć tę starą jak świat prawdę, urządzając ich pokój. Monitor dla graczy, a także gogle do wirtualnej rzeczywistości to jedne z najpopularniejszych gadżetów. Jeśli planowaliście zakup jedynie biurka i wygodnego fotela, przygotujcie się na rewolucję w myśleniu!

Własny pokój to przestrzeń zapewniająca prywatność, ale też miejsce do nauki, spotkań i rozrywki. Aby urządzić go idealnie, trzeba mieć na uwadze wszystkie te aspekty. Tym bardziej, że dojrzewanie to trudny okres dla każdego – zarówno nastolatka, jak i rodziców czy nawet rodzeństwa. Zadbajmy, aby czas dojrzewania przebiegł dla nastolatka jak najmniej boleśnie i sprawmy mu pokój jego marzeń! Oto 4 wymarzone gadżety do pokoju nastolatka.

Szeroki wybór gadżetów

Monitor QLED sprawi mu frajdę, zapewniając moc rozrywki! Gadżety niemal stworzone do pokoju nastolatka znajdują się w ofercie wielu firm – produkuje je m.in. Asus, LG czy Samsung. Monitory do gier, gogle VR, laptopy, smartfony, kamera internetowa to tylko kilka przykładów!

Monitor dla graczy

Do pokoju nastolatka pasuje wiele różnych gadżetów, m.in. elektronicznych – jak monitor dla graczy. Idealny do pokoju młodej osoby na pewno spełni wysokie wymagania miłośnika rozrywki komputerowej. W sklepach czeka szeroki wybór modeli w różnych cenach i o różnych parametrach – Asus, Acer, Samsung. Monitor do gier znacznie się jednak różni od monitora uniwersalnego. Polecamy m.in. monitor QLED charakteryzujący się bardzo wysoką jakością obrazu.

Budzik Danger Alarm Clock

Poranne wstawanie to zwykle prawdziwa zmora każdego nastolatka! A jeśli pół nocy spędził on przed monitorem dla graczy, na pewno pobudka nie będzie przyjemna. Na szczęście są gadżety do pokoju nastolatka, które ułatwiają wstawanie nawet w tak trudnej sytuacji – to specjalne budziki, m.in. Danger Alarm Clock. Wytwarza tak denerwujące dźwięki, że nie szans, aby zaspać! Trzeba odpowiednio ustawić pokrętła, aby zamilkł. To jednak nie koniec niespodzianek – codziennie należy ustawić inną kombinację.

Kamera internetowa

Bogata kolekcja kamerek internetowych sprawia, że możesz wybrać sprzęt o różnych parametrach i w różnej cenie. To niemal tak popularne urządzenie jak monitor QLED czy inny dla e-sportowców. Najważniejsze jest to, aby dobrać ją odpowiednio do potrzeb nastolatka. Spytaj go, do czego chce jej używać, a następnie wybierz jedną z oferty Logitech, Creative czy A4 Tech.

Mobilny głośnik

Wszystkie nastolatki mają też odtwarzacz MP3 lub MP4, a obecnie coraz popularniejsze stają się też przenośne głośniki. Jakość dźwięku z mp3 jest w pełni zadowalająca, aby podpiąć urządzenie do głośnika. Na rynku jest ich ogromny wybór – w różnych kolorach i różnych kształtach, więc łatwo dopasujesz jakiś model do stylu urządzanego pokoju.