Sycący i świeży catering dietetyczny - Kraków

Sycący i świeży catering dietetyczny – Kraków

Wybierz odmieniający nawyki catering dietetyczny — Kraków i okolice już znają nasze zapakowane w pudełka przysmaki. Teraz czas na Ciebie!

Niezależnie od tego czy preferujesz dietę wegetariańską, czy też uwielbiasz idealnie przyprawionego kurczaka lub soczystą i świeżą rybę z pieca — z pomocą przyjdzie Ci smakowita i dietetyczna dieta pudełkowa. Moc warzyw, aromatyczne sosy, świeżo cięte sałatki i zakręcone na maksa naleśniki zdobędą uznanie każdego poszukiwacza nasyconych i obficie doprawionych smaków. Sprawdź, dlaczego warto wybrać catering dietetyczny !

Dieta pudełkowa Kraków – Happy.Diet

Czym wyróżnia się nasze apetyczne i schludnie zapakowane w pudełkach jedzenie?

W cateringu dietetycznym  możesz wybrać spośród 10 unikalnych diet, które spełnią wymagania osób na diecie, sportowców, wegetarian i klientów unikających nabiału. Możesz także skorzystać z popularnej diety paleo lub oczyścić organizm wybierając menu składające się wyłącznie ze świeżych soków. To jednak nie koniec!

Oferujemy także posiłki z niskim indeksem glikemicznym oraz smakołyki dla spożywających co nieco mięsa flexitarian. Wybierz dzienną dawkę smaku i witamin dostarczaną każdego dnia wprost pod Twoje drzwi i zapomnij o gotowaniu. Odzyskaj smukłą figurę i kontroluj to co zjadasz!

Poznaj zalety dostaw posiłków w pudełkach z Krakowa

Wygoda, niezwykle apetyczny wygląd potraw oraz szybki dostęp do zbilansowanej pod względem kalorii diety to główne zalety rozwiązania, jakim jest nasz catering dietetyczny. Kraków i specjaliści ze smakowitej kuchni czekają, aby urozmaicić Twój dzień i dostarczyć Ci szczelnie zapakowane pudełka z daniami kuchni świata. Oferujemy:

  • świeże produkty spożywcze,
  • aromatyczne przyprawy,
  • dania przygotowane przez specjalistów,
  • wsparcie dietetyka,
  • tworzenie dań w zgodzie z naturą.

Kolorowe, smakowicie doprawione i pocięte w smakowite kęsy posiłki, codziennie lądują w funkcjonalnych opakowaniach i pod postacią diety pudełkowej rozwożone są po Krakowsku, ale również na terenie całej Polski.

Skosztuj m.in. pysznych polędwiczek, marokańskiego tagine oraz kokosowego sernika z japońską herbatą matcha. Poczuj satysfakcję z codziennego otwierania naklejonej na pudełku folii i zyskaj pewność, że to, co zjadasz, jest smaczne i świeże. Sprawdź, nasze menu!

Jak zadowalamy klientów cateringu dietetycznego  w Krakowie?

 

Priorytetem cateringu dietetycznego jest zapewnienie klientom komfortu związanego z codzienną dostawą oryginalnych, zróżnicowanych i dokładnie zważonych dań. W naszym wydaniu nawet proste posiłki są wzbogacone o prozdrowotne składniki takie jak kiełki, pestki, orzechy oraz tworzone na bazie ziół i przypraw sosy.

Catering dietetyczny w Krakowie powstał z myślą osobach, które poszukują sposobu, aby poprzez regularne i dietetyczne żywienie przywrócić sobie dobre samopoczucie i poprawić wygląd ciała. Zapomnij więc o zakupach spożywczych, zadzwoń do nas i poznaj, czym jest smaczna, zdrowa oraz estetycznie zapakowana dieta pudełkowa.

Happy.Diet