Styczniowe obniżki - o jakich modelach telefonów warto pamiętać?

Styczniowe obniżki – o jakich modelach telefonów warto pamiętać?

styczniowe-obnizki-o-jakich-modelach-telefonow-warto-pamietac-rtv-euro-agdStyczeń to znakomity moment na zakup elektronicznych gadżetów, w tym telefonów. Na początku roku bowiem flagowe modele z poprzedniego sezonu są dostępne w przystępnych cenach. Oto krótki przewodnik po modelach, na które warto zwrócić uwagę już w styczniu.

iPhone 7

Najnowszy model iPhone zdążył już zyskać rzesze wielbicieli – urządzenie wyróżnia przede wszystkim znakomity aparat, jeden z najlepszych procesorów na rynku oraz jasny wyświetlacz, bardzo dobrze odwzorowujący kolory. Entuzjaści marki Apple, którzy wciąż wstrzymują się przed zakupem modelu opatrzonego cyfrą 7, jako główną przyczynę wskazują właśnie cenę.

Regularna kwota, jaką należy uiścić za zakup iPhone 7 w wersji plus sięga prawie 4000 zł. Dlatego właśnie już w styczniu warto skorzystać z porównywarek cen, za pomocą których można znaleźć ten model w przystępniejszej cenie.

styczniowe-obnizki-o-jakich-modelach-telefonow-warto-pamietac_2-rtv-euro-agd

Samsung Galaxy S7

Siódma wersja Galaxy to znakomicie dopracowana wersja S6. Smartfon znajduje się na szczytach wielu zestawień smartfonów i zdecydowanie jest jednym z najbardziej docenianych w 2016 roku. Obok eleganckiego wykonania w obu wersjach – podstawowej i nieco większej Edge – Galaxy S7 zasługuje na uznanie zwłaszcza dzięki świetnemu aparatowi zamontowanemu w tylnej części obudowy. 12 mpx i jasny obiektyw pozwalają wykonać dobrej jakości zdjęcia nawet w kiepskich warunkach oświetleniowych.

Co dodatkowo przemawia za wyborem Galaxy S7? Przede wszystkim wodoszczelna obudowa, szybki system łączności 4G, Bluetooth 4.2 oraz Wi-Fi.

iPhone SE

Model SE został okrzyknięty najlepszym, małym smartfonem na rynku. Faktycznie na wersja popularnego iPhone’a to połączenie nowszego S6 oraz jego poprzednika S5. To co szczególnie przełożyło się na doskonały wynik sprzedaży urządzenia, to przede wszystkim powrót do charakterystycznego, nieco kanciastego wzornictwa, typowego dla wcześniejszych modeli Apple. Ponadto smartfon jest poręczny, a przez to wygodny w użytkowaniu i wydajny, dzięki zastosowaniu nowoczesnych podzespołów, znakomicie współpracujących z iOS.

styczniowe-obnizki-o-jakich-modelach-telefonow-warto-pamietac_3-rtv-euro-agd

Huawei P9

Chiński koncern Huawei coraz bardziej depcze po piętach swojemu koreańskiemu konkurentowi z Samsunga. Dlaczego warto zwrócić uwagę na Huawei P9 podczas styczniowych obniżek cen? Na korzyść urządzenia przemawia chociażby podwójny tylny aparat, który dla Huawei przygotowała słynna firma Leica. Może to być gratka dla amatorów fotografii, zwłaszcza, że jeden z aparatów służy jedynie do fotografii czarno-białej i pozwala osiągnąć znakomite efekty w tej tonacji.

LG G5

Model G5 koreańskiego producenta smartfonów wyróżnia się zdecydowanie pośród wszystkich urządzeń tego typu dostępnych na rynku, a to za sprawą modułowej budowy. Oznacza to, że część obudowy telefonu można zdemontować i np. w jej miejsce osadzić moduł fotograficzny, wyposażony w dodatkowy uchwyt, baterie oraz przyciski. W podobny sposób urządzenie można przystosować do słuchania muzyki w wysokiej jakości dźwięku.

Okres styczniowych obniżek cen będzie doskonałym momentem na zakup flagowych modeli z roku 2016. W pierwszym miesiącu nowego roku możesz liczyć na okazyjne ceny, dlatego już teraz skorzystaj z porównywarek i sprawdź, który model będzie dla Ciebie najlepszy.