Oferta salonów kosmetycznych, kierowana do mężczyzn

Oferta salonów kosmetycznych, kierowana do mężczyzn

nail-clipper-272875_640Mimo że salony kosmetyczne nie są miejscami, które w swoich ofertach posiadają jedynie zabiegi dla kobiet, to jednak wielu mężczyzn wciąż nie jest przekonanych do wizyt w takich miejscach. Tymczasem również oni zmagają się z problemami, jakimi są zaniedbane paznokcie czy zrogowaciały naskórek na stopach. Jest sposób, aby z tym walczyć, najpierw jednak trzeba się przemóc i skorzystać z oferty salonów piękności.

Manicure i pedicure terapeutyczny

Co prawda oferta salonów kosmetycznych przeznaczona dla mężczyzn jest nieco bardziej okrojona, to jednak profesjonalne lokale mogą zaoferować im coś, czego na pewno nie będą żałowali. Jednym z takich zabiegów jest manicure & pedicure terapeutyczny. Dzięki kompleksowemu zabiegowi zarówno paznokcie u rąk, jak i u stóp będą odpowiednio nawilżone. Kosmetyczka zacznie pedicure od usunięcia martwego naskórka, a manicure od opiłowania płytek tak, aby nadać im odpowiedni kształt. Kolejny etap zabiegu to pokrycie paznokci profesjonalną bazą, mającą silne działanie odżywcze i wzmacniające. W wariancie dla mężczyzn na tym kończy się zabieg, dla kobiet przewidziane jest jeszcze pomalowanie paznokci klasycznym lakierem według wymagań klientki.

Manicure i pedicure męski

Tego typu zabieg wykonuje się tak samo, jak ten u pań. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że w tym przypadku więcej czasu oraz uwagi poświęca się na usunięcie zrogowaciałego naskórka, który u mężczyzn jest grubszy i twardszy niż ten u kobiet. W skład zabiegów, proponowanych mężczyznom przez salony Easy Nails, wchodzi na przykład parafinowa kąpiel. Dzięki niej skóra będzie elastyczna i niezwykle miękka. Znikną zmarszczki, a parafina będzie działała jak szczelny okład, podnoszący temperaturę skóry dłoni i stóp o kilka stopni Celsjusza.

W swojej ofercie salony posiadają także inne zabiegi, doskonałe zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Może to być okładanie stóp kawasami kosmetycznymi Callus Peel, czy masaże połączone z peelingiem, mającym za zadanie starcie martwego, zrogowaciałego naskórka. Wszystkie zabiegi dobierane są indywidualnie do wymagań klienta, dzięki czemu każdy poczuje się komfortowo. Po takiej porcji zabiegów nie tylko skóra na stopach, ale również na dłoniach będzie nieskazitelna i miękka. Niektóre salony kosmetyczne oferują także swoim klientom zabiegi depilacji.
Więcej ciekawych i pożytecznych informacji znajdziecie na: http://easynails.pl/warszawa-centrum/manicure-i-pedicure-spa/