nauka jezyka

Konwersacje z native speakerem – Najważniejsze zalety

nauka jezykaO współpracy z native speakerami wspomina się teraz sporo. Lekcje realizowane przez osoby, dla których angielski jest językiem ojczystym stały się szczególnie dostępne. Język angielski z angielskim native speakerem, pod okiem komunikatywnego wykładowcy, może zapewnić uczniom unikalne benefity. Oto największe korzyści zajęć języka angielskiego z angielskim native speakerem.

Z nativem nabierasz pewności siebie w mówieniu

Ucząc się angielskiego przez zajęcia z native speakerem (np. podczas kursu angielskiego online dla dorosłych w TalkBack – https://talkback.pl/angielski-online-dla-doroslych) ciągle udoskonalasz swój język. Konwersując z native speakerem doskonalisz swoje umiejętności w realnej sytuacji rozmowy.

Z nativem motywujesz się do mówienia

Jeżeli kurs prowadzi polski lektor, chęć mówienia do niego po polsku jest częsta. Język angielski z nativem jest wyzwaniem i motywacją, co szybko daje wspaniałe wyniki. Dobry native wie, jak naprowadzić Cię na właściwe sformułowanie.

Native przekazuje interesującą wiedzę

Zajęcia o tym co Cię fascynuje mogą okazać się zdecydowanie krótszą, a dodatkowo bardziej przyjemną drogą do edukacji językowej. Dodatkowo nauka języka okazuje się wyraźnie łatwiejsza, gdy okazuje się, że Twój nauczyciel jest nietuzinkowym człowiekiem, z którym masz szereg wspólnych pasji.

Konwersacje z native speakerem to kontakt z prawdziwym językiem

Im bardziej żywy jest język, z którym masz styczność, tym błyskawiczniej osiągniesz swój cel. Konwersacje z nativem to forma edukacji, w której odtwarzasz realną sytuację rozmowy i możesz w czasie rzeczywistym korygować błędy.

Angielski z native speakerem to lepszy akcent

Dziś niełatwo ustalić, ile akcentów jest w angielskim, ale jest ich już szacunkowo kilkaset. Jeżeli zachwyca Cię akcent Amerykanów, znajdź native speakera ze Stanów Zjednoczonych. Jeżeli Twoim celem jest szkolenie brytyjskiego akcentu, znajdź native’ów pochodzących z Wielkiej Brytanii.