Kolejny model od Apple

Kolejny model od Apple

technology-3068617_1280Przed przeszło dziesięcioma laty firma Apple szturmem podbiła rynek wypuszczając swojego pierwszego iPhone’a. Poza kolejnymi flagowymi modelami, pojawi się też iPhone X.

iPhone X

Telefon jest jednym najdroższych smartfonów sprzedawanym w naszym kraju. Już na pierwszy rzut oka model nie przypomina tradycyjnego iPhone’a. Ekran wypełnia niemal cały przedni panel – „on nie ma ekranu, on jest ekranem” – pisała na swej stronie firma. Konstrukcja, której podstawą jest szkło w połączeniu z chirurgiczną stalą nierdzewną (ramka), jest odporna na pył i wodę. Producent twierdzi, że jest to „najmocniejsze szkło, jakiego kiedykolwiek użyto w smartfonie”. I tutaj pojawia się pytanie – czy jest sens to sprawdzać? Urządzenie przecież nie należy do najtańszych. Gdy już jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami telefonu z najwyższej półki, powinniśmy dołożyć wszelkich starań, by zabezpieczyć go przed zniszczeniem. Krótko mówiąc – bez etui i szkła hartowanego czy folii ceramicznej się nie obędzie.

Jak zabezpieczyć telefon?

Etui i folia hartowana to must have każdego posiadacza telefonu. W kwestii tego pierwszego – niezależnie, jaki mamy styl, zainteresowania, czy jakie preferujemy kolory, z pewnością wśród licznych propozycji znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie. Etui iPhone X/10 może być klasyczne, dla księżniczek, biegaczy, a nawet plażowiczów! Niektóre modele wykonane są z wytrzymałego i odpornego na ścieranie tworzywa TPU, inne z poliwęglanu czy skóry. Dla siebie znajdą również coś ci, którzy pod żadnych pozorem nie chcą przysłaniać nadgryzionego jabłuszka – w takiej sytuacji świetnie sprawdzi się etui przezroczyste. Z kolei ci, którzy chcą, aby ich telefon wyróżniał się, powinni postawić na coś bardziej wyszukanego, co sprawi że urządzenie nabierze oryginalnego charakteru. Oczywiście sam wygląd to nie wszystko – etui ma sprawić, że nasze urządzenie posłuży nam jak najdłużej, a jego wartość nie spadnie. Przecież nawet codzienne i ostrożne użytkowanie może spowodować, że na obudowie pojawią się mikrouszkodzenia i ryski. W walce z nimi skuteczne okaże się też szkło hartowane, które jest kilkakrotnie bardziej wytrzymałe od zwykłego.