Kamera na wandali parkingowych

Kamera na wandali parkingowych

Kamera na wandali parkingowych

Zdarzyło Wam się kiedykolwiek zostawić samochód na parkingu i zastać go w opłakanym stanie? Być może ktoś go porysował albo po prostu parkingowi wandale zrobili swoje. Jeśli nie było żadnych świadków zdarzenia, pewnie do dzisiaj nie wiecie, kto to zrobił. A lakier czy naprawa skopanego zderzaka z pewnością nie kosztowała mało. Kamerka samochodowa pomoże Wam szybciej znaleźć sprawców. Jak?

Kamerki z trybem parkingowym

Z pewnością słyszeliście już o kamerach samochodowych, które posiadają tryb parkingowy. Jak to działa? Gdy kamera wyczuje jakiekolwiek uderzenie czy nagłą zmianę ruchu, automatycznie zaczyna nagrywać film. Dzięki temu, w razie jakiejkolwiek stłuczki na parkingu czy gdy wandale zaatakują Wasz samochód, będziecie mieli to nagrane. Niektóre urządzenia są tak małe, że nie zostaną zauważone przez osoby postronne. Choć zdarza się, że gdy wandal zobaczy kamerkę, zrezygnuje z wyżywania się na Waszym aucie.

Nowoczesna technologia

Na rynku kamer znajdują się też urządzenia jeszcze bardziej inteligentne. Kamera samochodowa DUAL Orllo FORCE ONE to niezwykły rejestrator, który łączy się z naszym telefonem za pomocą specjalnej aplikacji. Dzięki niemu możemy zdalnie oglądać nagrania z naszej kamerki, nawet, jeśli nie ma nas w pobliżu samochodu. Dodatkowo, gdy kamera wyczuje jakiekolwiek uderzenie, wysyła nam powiadomienie na telefon, dzięki czemu możemy szybko zareagować, np. wezwać policję. Co również jest ważne, rejestrator ten wyposażony jest w G-sensor. Jeśli kamerka wyczuje uderzenie, nagranie zostanie zapisane jako „tylko do odczytu”, a więc nie usuniemy go przez przypadek.

A co, jeśli ktoś dokona kradzieży naszego samochodu? Przecież takie przypadki też się zdarzają. Na szczęście tutaj również sprawdzi się kamera Dual Orllo. Dzięki wbudowanemu GPS-owi, możemy na bieżąco śledzić trasę pojazdu. Jeśli więc ktokolwiek ukradł nasz samochód, będziemy mogli go szybko namierzyć i wysłać w to miejsce policję.

Takie inteligentne urządzenia z pewnością ułatwiają nam życie. Jeśli chcemy zabezpieczyć się na wypadek aktów wandalizmu czy zbiegających sprawców kolizji, warto zaopatrzyć się w taką kamerkę.