Atrakcje na eventy

Atrakcje na eventy

Atrakcje na eventy

Organizacja pikniku rodzinnego wymaga od organizatora zapewnienia atrakcji dla wszystkich pokoleń. A to czasami nie jest łatwe. O ile utrzymanie uwagi dorosłych nie jest zbyt trudne, o tyle zapewnienie ciekawego zajęcia dla dziecka to czasami wyższa szkoła jazdy. Maluchy uwielbiają być w ruchu, i to właśnie aktywność fizyczna sprawia im najwięcej frajdy.

Veloking to nie tylko sieć wypożyczalni rowerów i gokartów. To również profesjonalna marka, która od wielu lat zajmuje się organizacją eventów. Mamy za sobą niejeden udany piknik rodzinny, festyn i plenerową imprezę z okazji Dnia Dziecka.

Co robimy? To co umiemy najlepiej: prezentujemy maluchom świat gokartów na pedały i zachęcamy je do tej wspaniałej zabawy. A jak to robimy? Na czas trwania imprezy rozstawiamy specjalny tor dla gokartów na pedały a potem… patrzymy jak kolejne dzieciaki łapią bakcyla. Oczywiście zajmujemy się też całą otoczką toru: obsługujemy klientów, tłumaczymy jak poruszać się gokartem, w razie potrzeby poprawiamy tor. Rozwiewamy wszelkie wątpliwości rodziców, pomagamy dobrać pojazd do wieku i umiejętności dziecka. Wiele maluchów podczas pikniku rodzinnego wsiada na gokart po raz pierwszy. Rodzice czasami boją się o malca, gdyż pierwsza jazda gokartem kojarzy im się z pierwszą jazdą na rowerze. Nic bardziej mylnego. Gokart nie jest tak wywrotny, bardzo ciężko jest z niego spaść. Zabawa jest więc stuprocentowo bezpieczna. Więcej informacji o sprzęcie pod adresem: https://www.sportking.pl/zabawki-ogrodowe/gokarty-na-pedaly/

Jeśli istnieje taka potrzeba, oferujemy również inne atrakcje. Na piknik dostarczymy też Pedalo Sport. Co jest? Najprościej mówiąc: dwa koła połączone pedałami. Jeździ się na nich na stojąco, lecz wbrew pozorom nie jest to łatwe. Zabawka wymaga dobrej koordynacji ruchowej i równowagi. Za to gwarantuje kupę śmiechu… i zakwasy! Dzieciaki, ale również dorośli, prześcigają się w kolejce, kto najszybciej poskromi urządzenie. Wydaje się naprawdę niewinne i proste w obsłudze, ale dało już w kość największym twardzielom.

Na życzenie klienta na event dostarczamy również różnego rodzaju trampoliny. Nasz sprzęt to zabawki z najwyższej półki, od sprawdzonych i renomowanych producentów. Jest w stu procentach bezpieczny i niezawodny. Wszystkie trampoliny posiadają siatki ochronne, aby maluchy nie powypadały na zewnątrz, mają też specjalne drabiki, aby najmniejsze szkraby bezproblemowo dostały się na matę. Skakanie na trampolinie szybko wyczerpuje energię nawet najbardziej niesfornego malucha. Dzieci często wymyślają swoje zasady skakania, a nawet gry na macie. Jednak beztroskie podskakiwanie i machanie zza siatki do rodziców sprawia im równie wiele frajdy.

Od lat zajmujemy się profesjonalną obsługą imprez dla dzieci, dlatego wiemy, że aktywny wypoczynek i zabawa to coś, co maluchy uwielbiają. Harce na świeżym powietrzy sprawiają im wiele radości. Wiemy też, że rodzice uśmiechają się czule, gdy szczęśliwe i zmęczone dziecko zasypia w samochodzie, w drodze powrotnej do domu. Dlatego przygotowując nasze eventy zawsze chcemy, aby dzieci mogły skupić się tylko na zabawie.