Kabina prysznicowa to prestiżowa sprawa

Kabina prysznicowa to prestiżowa sprawa

kabina
Wszechobecny pośpiech, permanentny brak czasu znajduje swoje odzwierciedlenie również we współczesnym wnętrzarstwie. Wszystkie urządzenia i meble są oszczędne w formie, ale dobrze, jak spełniają kilka funkcji jednocześnie. Trend ten widać wyraźnie w łazienkach.

Nowoczesne łazienki to zazwyczaj średniej wielkości pomieszczenia mające służyć kilku domownikom o różnych potrzebach, stąd coraz częściej decydujemy się na zastąpienie tradycyjnej wanny, nowoczesną kabiną prysznicową. Szybki prysznic to nie tylko przyjemność, ale także duża oszczędność wody. Kabina prysznicowa zajmuje mniej miejsca niż wanna, dzięki czemu, podczas jej użytkowania zwiększa się nasz komfort.

Rosnąca popularność kabin prysznicowych spowodowała poszerzenie ich asortymentu. Jedną z najbardziej urozmaiconych ofert spotkamy u naszego rodzimego producenta – firmy Sanplast SA. W jego bogatym portfolio znajdziemy kabiny we wszelkich możliwych wymiarach, kształtach, wzorach wypełnień i kolorach profili, z szybami ze szkła lub tworzyw sztucznych. Taka niezwykle bogata różnorodność sprawia, że każdy znajdzie tu dla siebie i swojego wnętrza najbardziej optymalne rozwiązanie.

Seria Prestige marki Sanplast idealnie łączy w sobie nowoczesną elegancję z funkcjonalnością. Cechy te sprawiają, że zyskują one aprobatę każdego wielbiciela prysznicowych przyjemności. W portfolio serii znajdziemy nowoczesne i funkcjonalne drzwi do zabudowy wnękowej oraz jedno i dwuelementowe, narożne kabiny prysznicowe o popularnych kształtach z wygodnymi drzwiami skrzydłowymi, wyposażonymi w specjalny mechanizm zapewniający otwieranie i szczelne zamykanie. Wszystkie modele posiadają wypełnienie ze szkła hartowanego o grubości 6 mm z modyfikacją powierzchni Glass Protect, co sprawia, że są bezpieczne w użytkowaniu i łatwe w czyszczeniu. Ich przeźroczysta, 195 centymetrowa konstrukcja z minimalną ilością profili doskonale komponuje się w każdym wnętrzu. Zamocowane na dolnych krawędziach drzwi transparentne uszczelki oraz chromowana listwa zapewniają odprowadzenie wody z powierzchni szkła wewnątrz kabiny, zabezpieczając przed rozpryskiwaniem poza jej obszar.

Wygodne otwieranie drzwi – również do środka, umożliwiają funkcjonalne chromowane uchwyty.

Piękno i popularność tych produktów tkwi w prostocie ich konstrukcji. Duże tafle szkła połączone z eleganckimi detalami i funkcjonalnymi rozwiązaniami, to zestawienie które obroni się w każdym, szczególnie zaś w nowoczesnym wnętrzu. Duża paleta wymiarów oraz możliwość wykonania tych produktów na indywidualne zamówienie to w dzisiejszych czasach bardzo ważne cechy. Dzięki propozycjom serii Prestige z łatwością stworzymy wygodną przestrzeń w każdej łazience, również w pomieszczeniach trudnych w aranżacji.