tankowanie w firmie

Jak oszczędzać na tankowaniu w firmie? Dobrej jakości olej napędowy z dostawą?

tankowanie w firmie

Rosnące ceny paliwa zmuszają bardzo dużo firm do tego, aby ograniczać koszty związane z bieżącym funkcjonowaniem floty samochodowej, przy jednoczesnym utrzymaniu jej dobrego stanu technicznego, a także mobilności. W tym celu firmy inwestują w auta elektryczne, systemy do monitorowania pojazdów, chętnie podejmują współpracę z firmami, które dostarczają na plac olej napędowy. Wszystkie rozwiązania są oczywiście skuteczne, o ile są wdrażane z rozwagą.

Bieżące funkcjonowanie floty samochodowej zdecydowanie kosztuje, niestety z roku na rok, a nawet z miesiąca na miesiąc o wiele więcej. Głównym problemem są między innymi stale rosnące koszty paliwa, ale również ubezpieczeń, usług mechanicznych. Problemem jest często również brak efektywności kierowców i marnowanie dużej ilości czasu, nie potrzebna jazda, chociażby w celu znalezienia odpowiedniej stacji benzynowej.

Rozwiązaniem jest między innymi zainstalowanie specjalnych systemów do monitorowania trasy pojazdów i jakości jazdy kierowców, wybór jednego większego serwisu mechanicznego, który zajmie się przeglądami, wybór firmy, która zaoferuje olej napędowy z dostawą. Wybór takiego rozwiązania, jak hurtownia paliw jest kluczowy.

Zobacz także: https://magazynbang.pl/gdzie-zamawiac-olej-napedowy-do-firmy/

Hurtownia paliw. Jak oszczędzać na tankowaniu?


Bardzo dużo firm, zwłaszcza takich, które posiadają bardziej rozbudowaną flotę samochodową, stara się instalować zbiorniki na paliwo, a także dystrybutory paliwa bezpośrednio na placu. Dzięki temu możliwe jest to, aby ograniczyć zużywanie paliwa, a także oszczędzać czas, usprawnić logistykę, ograniczyć zbędne poruszanie się po mieście i stanie w korkach.

Dzięki współpracy z doświadczoną hurtownią paliwa, która dostarczy nam olej napędowy z dostawą, w naszej kasie pojawią się znaczące oszczędności. Taką współpracę możemy podjąć z dostawcą https://zarebapaliwa.pl/.

Co daje olej napędowy z dostawą?


Oczywiście wiele korzyści. Wśród najważniejszych zalet wynikających ze współpracy z dostawcą możemy wymienić:

– systematykę dostaw,
– bezpieczeństwo dostaw, a tym samym funkcjonowania floty samochodowej,
– atrakcyjność ceny,
– możliwość zamówienia dowolnej ilości paliwa,
– paliwo dobrej jakości, o stałych parametrach,
– oszczędność czasu,
– szybszy wyjazd samochodów z placu,
– brak zbędnej jazdy,
– brak zbędnego stania w korkach.

Wybór dostawcy powinien być oczywiście uzależniony od tego, jakie jest nasze zapotrzebowanie. Warto wybrać taką firmę, która ma doświadczenie, zaplecze do transportu paliwa.