
Czy bramy segmentowe są łatwe w montażu? Jak najbardziej! Zostały skonstruowane i opracowane tak, aby podczas instalowania nie sprawiały większych problemów.
Bramy segmentowe – charakterystyka
Bramy segmentowe posiadają różne sposoby otwierania. Jest to m.in. przekładnia łańcuchowa, przekładnia sznurowa, a także siłownik kompaktowy z kasetą sterującą znaną jako góra-stop-dół. Wszystko po to, aby usprawnić proces użytkowania i dostosować się do potrzeb klienta. Istnieje także możliwość zainstalowania innych urządzeń, które mogą współpracować z bramą.
A co w przypadku naprawdę dużych hal, które także potrzebują odpowiednio przystosowane bramy? Ten model pasuje tutaj idealnie. Istnieje możliwość dopasowania takiej bramy do indywidualnych preferencji a zainstalowany, nowoczesny napęd umożliwia wykonanie nawet ponad 100 000 cykli.
Jak dbać o bramy segmentowe?
W bramach segmentowych napędowych zastosowano napinacz linki, który zmniejsza wymóg głębokości pomieszczenia. To bardzo dobre rozwiązanie, jeżeli nie mam odpowiednio dużej powierzchni na zastosowanie innych modeli. Bramy segmentowe posiadają także dobrze zrównoważony ciężar skrzydła, dzięki czemu użytkowanie staje się proste i przyjemne. Warto jednak pamiętać, że odpowiednie dbanie o poszczególne elementy to konieczna podstawa. Szczególnie zastosowane tutaj systemy powinny być stale poddawane kontroli, przynajmniej wizualnej.
Jak myć takie bramy przemysłowe Częstochowa? Wystarczy stosować naprawdę łagodne środki myjące oraz letnią bądź zimną wodę. Warto wcześniej sprawdzić (poleca się to zrobić na niewidocznej części bramy), czy wybrany detergent nie wchodzi w reakcję z okleiną bądź farbą. Podczas mycia powinniśmy używać miękkiej gąbki, ściereczki bądź szczotki o delikatnym włosiu. Staramy się nie uszkodzić powierzchni, a detergent zmywamy czystą wodą. Bramę myjemy zarówno od strony zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Przede wszystkim należy pamiętać, by nie zalać systemów automatycznego otwierania.
Więcej informacji o bramach znajdziesz na stronie: http://dwd.pl