Impwar Bielany Wrocławskie

Impwar Bielany Wrocławskie

nissan-885308_960_720Impwar Bielany Wrocławskie to dealer marki Nissan z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży i profesjonalnym podejściem do branży motoryzacyjnej.

Impwar stawia przede wszystkim na doskonałą, profesjonalną i niepowtarzaną jakość usług dla swoich klientów. Każdego dnia, stara się poznawać preferencje przyszłych właścicieli samochodów marki Nissan, co pozwala mu na idealne przygotowanie swojej oferty i odpowiednie wybranie kadry pracowników – takich, którzy znają się na branży motoryzacyjnej, a ich umiejętności są poparte latami doświadczenia zdobytego w firmie.

Co oferuje firma Impwar Bielany Wrocławskie?

Impwar, posiada w swojej ofercie nowe i używane samochody marki Nissan oraz usługi z branży motoryzacyjnej, ubezpieczeniowej i serwisowej. W zakres tych usług wchodzi:

– sprzedaż oryginalnych części zamiennych do samochodów marki Nissan,

– serwis mechaniczny,

– serwis blacharsko-lakierniczy,

– myjnia samochodowa,

– ubezpieczenia komunikacyjne,

– naprawy samochodów,

– przeglądy gwarancyjne,

– przeglądy okresowe,

– potwierdzenia przeprowadzanych badań okresowych i gwarancyjnych.

Co zagwarantuje Ci skorzystanie z usług tego Impwaru? Przede wszystkim bezpieczeństwo, gwarancję wysokiej jakości, szybką oraz profesjonalną pomoc pracowników. Po stłuczce lub kolizji, możesz liczyć na fachowe wsparcie ze strony serwisu blacharsko-lakierniczego, a w wypadku kiedy będzie potrzebna wymiana danej części w Twoim samochodzie, możesz zakupić oryginalne akcesoria i na nowo obudzić swoje auto do życia.

Ubezpieczenie samochodu w Impwar Bielany Wrocławskie

Jeżeli chcesz mieć wszystkie usługi i pakiety w jednym miejscu, możesz ubezpieczyć swój samochód w Impwar Bielany Wrocławskie. Oprócz fachowej pomocy i wsparcia w jednej firmie, możesz poszerzyć swoją gwarancję bezpieczeństwa i szybkości realizacji danej usługi o ubezpieczenie OC, AC, NNW oraz Assistance. Dodatkowo, możesz wybrać na przykład wyłącznie ubezpieczenie OC. W ten sposób, zyskujesz pakiet wszystkich usług i ubezpieczeń w jednej, profesjonalnej i autoryzowanej firmie, co wiąże się z szybkim działaniem i błyskawicznym wsparciem.

Postaw na bezpieczeństwo – zaufaj Impwar Bielany Wrocławskie, autoryzowanej firmie z dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym! http://www.impwar.pl/.