hurtownia gsm

Hurtownia GSM Pro-link zaprasza do współpracy. Poznaj ofertę i korzyści!

hurtownia gsmPro-link to hurtownia GSM będąca jednym z liderów w dostawie artykułów GSM. Dzisiaj dostępna jako hurtownia online zaopatruje klientów na terenie całej Polski. Poznaj pełną ofertę i dołącz do grona klientów!

Pro-link – dostępny asortyment

Hurtownia GSM Pro-link, dostępna pod adresem pro-link.eu, specjalizuje się w dostawie artykułów GSM oraz elektroniki. Współpracuje z wieloma producentami oraz importerami, gwarantując swoim klientom dostęp do sprawdzonego asortymentu dla sklepów i serwisów GSM.

Wśród dostępnych produktów w ofercie hurtowni Pro-link znajdują się w szczególności:

Baterie, akumulatory – wymienne baterie do smartfonów, między innymi baterie kobaltowe o podwyższonej odporności i pojemności, power banki.

Kable USB i kable audio – okablowanie USB do różnych sprzętów, w tym kable USB w oplocie.

Karty pamięci i pendrive – karty pamięci micro SDXC i inne, różne pojemności do wyboru.

Ładowarki GSM, zasilanie – ładowarki sieciowe, ładowarki indukcyjne, ładowarki samochodowe oraz inne ładowarki do zasilania.

Pokrowce i futerały – elastyczne i odporne etui z tworzyw, eleganckie skórzane futerał, na różne modele smartfonów.

RTV, DVBT, multimedia i drony – telewizor i tunery telewizyjne, anteny, uchwyty, piloty, smart TV boksy, odtwarzacze muzyczne, hulajnogi, gadżety.

Słuchawki, głośniki i urządzenia Bluetooth – słuchawki douszne, dokanałowe, nauszne, w tym słuchawki Bluetooth, głośniki komputerowe, do odtwarzaczy muzycznych oraz głośniki Bluetooth.

Smartwatch, zegarki, opaski – sportowe i stylowe zegarki smartwatch, opaski wymienne.

Telefony GSM i smartfony – telefony dla seniorów, smartfony wielu marek.

Uchwyty i stojaki – uchwyty na telefon, do samochodu, na rower i różne typy stojaków.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Pro-link?

Hurtownia GSM Pro-link od lat zajmuje się dostawą artykułów GSM oraz elektroniki do klientów na terenie całej Polski. Obecnie jest ona jednym z liderów w zaopatrzeniu sklepów i serwisów GSM w kraju.

Pro-link zapewnia wszystkim swoim klientom atrakcyjne ceny produktów wraz z korzystnymi rabatami, które pozwalają na dodatkowe obniżenie kosztów zaopatrzenia. Firma oferuje również produkty z bardzo szybką dostawą bezpośrednio do klienta. Jej handlowcy służą także pomocą przy wyborze odpowiedniego zaopatrzenia.

Jeżeli szukasz sprawdzonego dostawcy artykułów GSM, zajrzyj już teraz na stronę pro-link.eu, załóż swoje konto i zapoznaj się z pełną ofertą wraz z cenami. Złóż swoje zamówienie i dołącz do grona klientów hurtowni Pro-link, aby uzyskać dodatkowe bonusy!

Hurtownia GSM – Pro-Link Sp. z o.o.

ul. Szarotek 2, 43-190 Mikołów

NIP: 5492444218, REGON: 36429027200000