Druk teczek reklamowych – kiedy warto je zamówić?

Druk teczek reklamowych – kiedy warto je zamówić?

Druk teczek reklamowych – kiedy warto je zamówić?

Atrakcyjnie wyglądające teczki wykończone za pomocą logo firmy mogą być nie tylko sposobem na reklamę, ale również stworzenie profesjonalnego wizerunku w biznesie. Kiedy warto zdecydować się na teczki reklamowe? Jakie ich warianty dostępne są w sprzedaży? Gdzie je zamówić? Odpowiadamy na pytania!

Kiedy warto zmówić teczki z nadrukiem logo?

Teczki reklamowe, również określane jako teczki z logo, teczki ofertowe czy teczki firmowe, to rodzaj teczek wykonanych na zamówienie, które zawierają wykonane według jej zlecenia nadruki.

Przede wszystkim teczki reklamowe mogą doskonale sprawdzić się wtedy, gdy firma często przekazuje informacje swoim klientom właśnie w teczkach. Można umieścić w nich umowy, projekty, regulaminy i inne dokumenty. Wtedy można nie tylko je uporządkować, ale także skutecznie promować swój biznes.

Również teczki z logo świetnie nadają się do przekazania materiałów szkoleniowych czy materiałów konferencyjnych.

Jakie rodzaje teczek reklamowych są dostępne w sprzedaży?

Producenci mogą zaprezentować klientom teczki reklamowe w wielu wariantach do wyboru. Na jakie modele warto zwrócić uwagę przy składaniu zamówienia?

Przede wszystkim warto określić, w jakim celu mają być używane teczki reklamowe, co pozwoli na dobranie odpowiedniego modelu.

Teczki można podzielić na różne kategorie pod kątem ich budowy oraz sposobu otwierania i zamykania.

Przede wszystkim teczki dzielone są na 1-bigowe, 2-bigowe oraz wielobigowe. Te pierwsze mają tylko jedno zagięcie, drugie dwa, a trzecie trzy. Wobec tego teczki wielobigowe dobrze sprawdzą się wtedy, gdy zamierza się umieścić w nim więcej dokumentów.

Pod kątem zamykania i otwierania teczki reklamowe można podzielić na te wyposażone tylko w okładkę oraz na te wyposażone w dodatkowe zamknięcia w postaci sznureczka czy gumki.

Dostępne są także specjalne rodzaje teczek, na przykład teczki dyplomowe przeznaczone do umieszczenia w nich dyplomów, a także teczki skoroszytowe, które umożliwiają wpinanie do nich dokumentów.

Jak zamówić teczki reklamowe z nadrukiem?

Wykonywaniem teczek reklamowych zajmuje się dziś wiele firm, więc wtedy, gdy zamierza się je wykonać, warto porównać różne oferty producentów.

Do złożenia zamówienia na teczki reklamowe trzeba również przekazać projekt graficzny. Wybrani producenci materiałów tego typu mają też własne działy projektowe i mogą pomóc w ich przygotowaniu ciekawego projektu nadruku.

Warto też wskazać, że teczki reklamowe mogą być zamawiane online, a gotowe materiały dostarczane są wtedy pod adres klienta.