Czym jest Technologia Plasmacluster w oczyszczaczach powietrza Sharp?

Czym jest Technologia Plasmacluster w oczyszczaczach powietrza Sharp?

Czym jest Technologia Plasmacluster w oczyszczaczach powietrza Sharp?

Zapoznając się z ofertą oczyszczaczy powietrza producenta sharp, z pewnością nieraz przeczytamy o nowoczesnej Technologii Plasmacluster, którą japoński sharp stosuje niemal we wszystkich swoich urządzeniach.

Dlaczego oczyszczacze marki sharp są tak popularne i jak technologia Plasmacluster wpływa na jakość powietrza?

Oczyszczacze powietrza producenta sharap nr jeden w branży oczyszczaczy

Sharp japoński producent elektroniki użytkowej, znany w Polsce również np. z produkcji telewizorów, już od przeszło 20 lat działa w branży sterylizacji powietrza. Działa i to z niemałymi sukcesami, również w naszym kraju.

Niemal w każdym ceniącym się sklepie z oczyszczaczami bez problemu znajdziemy również oczyszczacze powietrza producenta sharp. Nie dzieje się tak oczywiście bez powodu. Sharp jako producent latami pracował na swoją silną pozycję w tej branży, stale rozwijając się, inwestując i doskonaląc swoje urządzenia.

Jaki zatem jest oczyszczacz powietrza od Sharp?

  • Przede wszystkim skuteczny- a to chyba cecha, której oczekujemy inwestując w tego typu urządzenie. W większości dostępnych modeli oczyszczaczy powietrza producenta sharp znajdziemy bogate wnętrze. Co to oznacza? Tyle, że we wnętrzach oczyszczaczy od sharpa, znajdziemy bardzo dobre filtry i to nie jeden a kilka sposobów filtracji. Przykładowo SHARP FP-J80EUW oczyszczacz z jonizatorem filtruje powietrze przy pomocy: filtra wstępnego, węglowego, HEPA H13 oraz jonizatora Plasmacluster. Zastosowane we wnętrzu filtry powinny szczególnie nas zainteresować, podczas wyboru idealnego oczyszczacza do własnego domu, czy biura, tylko dobre filtry zagwarantują skuteczność filtracji.

  • Inteligentna praca- na pochwałę zasługuje ilość czujników, stosowanych w urządzeniach sharp, w modelu SHARP FP-J80EUW oczyszczacz, jest ich aż 5, które pozwalają na samodzielną pracę oczyszczacza i dostosowanie działania do panujących warunków.

  • Długa żywotność- oczyszczacze powietrza producenta sharp, mogą pochwalić się najdłuższą na rynku żywotnością filtrów, w filtrze węglowym i HEPA H13 wynosi od 5 do nawet 10 lat.

Na czym polega Technologia Plasmacluster?

Nieodłącznym elementem w oczyszczaczach powietrza producenta sharp, również we wspomnianym modelu SHARP FP-J80EUW oczyszczacz, zastosowanie nowoczesnej Technologi Plasmacluster, którą producent wdrożył w swoje urządzenia już w 2000 roku. Obecnie na rynku większość urządzeń sharp posiada tę technologię. Na czym ona polega? Urządzenie wyposażone w jonizatory w Technologii Plasmacluster, wpuszcza do pomieszczenia najbardziej odpowiednią ilość jonów dodatnich i ujemnych. Taki układ jonów sprawia, że powietrze staje się rześkie i świeże, a nasze samopoczucie znacząco rośnie. Równowaga jonowa, naturalnie występuje np. w lasach, czyli tam gdzie znacznie łatwiej jest nam się skupić , czy po prostu odpocząć. W mieście taki efekt jest niemożliwy do osiągnięcia i to nie tylko ze względu na znacznie mniejszą ilość roślinności, ale również rozwój technologii, przemysłu, oraz dużą ilość elektroniki, która zaburza równowagę jonową. Technologia Plasmacluster pozwala na jej wyrównywanie i osiąganie efektu niczym prosto z lasu. Urządzenia takie jak SHARP FP-J80EUW oczyszczacz z Technologią Plasmacluster, ponadto zmniejszają elektrostatyczność pomieszczenia, dzięki czemu zmniejsza się ilość kurzu, osiadającego na meblach. To nowoczesna metoda, dzięki której powietrze w pomieszczeniu będzie jeszcze czystsze i znacznie bardziej rześkie.

Podsumowanie

Oczyszczacze powietrza producenta sharp nie bez powodu są niezwykle popularne. Na największą pochwałę zasługuje oczywiście skuteczność filtracji, która wzrasta z zastosowaniem jonizatora Plasmacluster. Jeśli szukamy wyjątkowego modelu dla wymagających, warto przyjrzeć się bliżej modelowi SHARP FP-J80EUW oczyszczacz, dostępnym w profesjonalnych sklepach.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl