nowoczesne lampy do nowoczesnych wnetrz

Lampy Nowodvorski Eye do nowoczesnych wnętrz

nowoczesne lampy do nowoczesnych wnetrz

Modne oświetlenie może całkowicie odmienić wygląd pomieszczenia, ponieważ przyciąga spojrzenia, stanowi atrakcyjne źródło światła w domu oraz wpasowuje się we współczesny styl. Na uwagę zasługują lampy Nowodvorski Eye, które są minimalistyczne i niezwykle efektowne, dlatego często spotyka się je we wnętrzach minimalistycznych lub loftowych. Lampa w postaci tuby znakomicie doświetla blaty kuchenne lub wysypy, tworząc atrakcyjną wizualnie strefę.

Lampy Nowodvorski Eye w kuchni

Nowoczesna kuchnia często łączy się z salonem lub z jadalnią, zwłaszcza jeśli znajduje się w przestronnym mieszkaniu loftowym. Wyposażenie kuchni powinno być zatem harmonijne z resztą wnętrza, dlatego liczy się każdy, nawet najmniejszy detal. Lampa Nowodvorski Eye może być dodatkowym, punktowym źródłem światła, ale to też świetna lampa główna w kuchni lub w jadalni. Wszystko zależy od wielkości pomieszczenia i lokalizacji lampy.

Często widać ją w projektach, w których inwestorzy decydują się na efektowne doświetlenie blatów roboczych lub wysp. To źródło światła jest bardzo minimalistyczne i eleganckie, dlatego nie przytłacza i idealnie komponuje się z pozostałymi lampami. Zwisy nad stół, czyli proste i klasyczne lampy Nowodvorski Eye, warto montować w większej ilości, dzięki temu uzyskuje się harmonijny i estetyczny wygląd wnętrza.

Jak dobierać lampy Nowodvorski Eye do salonu?

W salonie lampa Nowodvorski Eye w kolorze złotym lub srebrnym wygląda fenomenalnie. Inwestor ma do wyborów różną ilość zwisających tub w lampie. W dużym wnętrzu doskonale sprawdzi się lampa z trzema tubami. Lampy są dość wysokie, co stanowi ich niewątpliwy atut, ponieważ dają możliwość dopasowania ich wielkości do potrzeb mieszkania.

Lampy Nowodvorski Eye do salonu to trzypunktowe produkty o bardzo eleganckim i nowoczesnym designie. Złoty lub mosiądzowy kolor doskonale podkreśli klasyczne wnętrze, ale lampa świetnie wygląda również w pomieszczaniach urządzonych w luksusowym stylu glamour.

Minimalistyczne lampy Nowodvorski Eye

Urządzając duże mieszkanie loftowe, nie należy zapominać o dodatkowym źródle światła, które nie tylko wprowadza przytulny i klimatyczny nastrój, ale też stanowi element dekoracyjny np. ścian. Minimalistyczne kinkiety i lampy Nowodvorski Eye są wprost stworzone jako dodatkowe źródło światła. Montuje się je na ścianach w holu, w salonie lub w gabinecie. Mogą doświetlać dekoracyjne ściany wyłożone np. drewnem, kamieniem lub pokryte betonem architektonicznym.

Kinkiet Nowodvorski Eye w kolorze czarnym pasuje również do surowych wnętrz industrialnych. Dużą zaletą produktu jest możliwość regulacji kąta padania światła – można z łatwością sterować oświetleniem.