Busy do Niemiec - komfort i wygoda

Busy do Niemiec – komfort i wygoda

Busy do Niemiec - komfort i wygoda

Szukasz bezpiecznego i wygodnego transportu do Niemiec? Planujesz wycieczkę albo czeka cię podróż na ważną uroczystość? Wybierz busa z oferty firmy PolCar, dzięki któremu nie tylko dotrzesz na czas, ale także zapewnisz sobie komfort podczas jazdy.

Doświadczenie

PolCar to firma rodzinna z wieloletnim doświadczeniem – na rynku transportowym jesteśmy już od 1991 roku. Specjalizujemy się w przewozie osób, dostarczaniu przesyłek oraz wynajmie busów i autobusów. W naszej firmie pracują wyłącznie doskonale wykwalifikowani kierowcy z długim stażem w zawodzie. Obsługujemy kilkaset miejscowości na terenie Polski i Niemiec. Pełną listę miast, gdzie możesz skorzystać z naszych usług, znajdziesz tutaj: https://www.polcarbus.com/trasa-polska-niemcy.html

Bezpieczeństwo

Jesteśmy świadomi, z jak dużą odpowiedzialnością wiąże się transport osób, dlatego dbamy o to, aby nasze usługi były wykonywane z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo klienta. W trakcie podróży pasażer cały czas może liczyć na opiekę kierowcy. Posiadamy certyfikat kompetencji zawodowych oraz licencję na krajowy i międzynarodowy przewóz osób. Nasi kierowcy są nie tylko doświadczeni, ale również poddawani regularnym badaniom lekarskim; każdy z nich uczestniczy w kursach i szkoleniach. 

Korzystamy z samochodów marki Mercedes-Benz – nasza flota jest regularnie poszerzana, dlatego do dyspozycji pasażerów pozostają najnowsze modele. Każdy z pojazdów jest wyposażony w klimatyzację, ogrzewanie oraz regulowane siedzenia, dzięki czemu nawet bardzo długa podróż przebiega w komfortowych warunkach. Busy i autobusy są poddawane szczegółowym kontrolom technicznym, a w ich wyposażeniu znajdują się ograniczniki prędkości do 130km/h. Wszystko w trosce o państwa bezpieczeństwo.

Wysoka jakość

Szanujemy czas naszych klientów, dlatego zawsze jesteśmy punktualni i wywiązujemy się z ustalonych wcześniej terminów. Dbamy o to, by dowieźć państwa do celu bezpiecznie, wygodnie i o umówionej porze. Nie musisz się martwić, jeśli zarezerwowany termin ulegnie zmianie – u nas możesz bezpłatnie i bezstresowo dokonać modyfikacji rezerwacji.

By oszczędzić państwu zmartwień i zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo, oferujemy darmowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Chcemy, żeby każdy klient czuł się w pełni komfortowo, a podróż przebiegała bez problemu.

Zapewniamy, że dzięki usługom naszej firmy zawsze dojedziesz pod wskazany adres. Jeśli jest taka możliwość, w razie potrzeby możemy odebrać cię z domu, byś jak najszybciej mógł się zrelaksować. Nie musisz się martwić o przebieg swojej podróży; szczegółowo planujemy nasze trasy, by jak najszybciej, a przede wszystkim wygodnie dotrzeć do celu.

Jesteśmy w pełni dyspozycyjni i elastyczni, nasi kierowcy kursują od poniedziałku do niedzieli, w dogodnych dla ciebie porach. Ceny dostosowujemy do potrzeb naszych klientów oraz w oparciu o analizę rynku transportowego. Na miejsce możesz dojechać już od 260 zł – grupy i klienci stale korzystający z naszych usług mogą liczyć na korzystne rabaty. 

Nasi kierowcy doskonale mówią po niemiecku; jeśli zatem zapraszasz gości z Niemiec, powiadom nas o tym. Najważniejsze, by podróż przebiegała w przyjaznej atmosferze, a podstawą jest przecież komunikacja.

Oferta

Nasza firma oferuje wynajem busów i autobusów zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Do państwa dyspozycji pozostają autobusy 16-osobowe oraz busy 8-osobowe. Każdy z nich wyposażony jest w klimatyzację, pasy bezpieczeństwa oraz sporą przestrzeń bagażową. W razie potrzeby istnieje możliwość dostawienia przyczepy. 

Dzięki usługom firmy PolCar mogą państwo zarówno zorganizować wycieczkę i pielgrzymkę, jak i dotrzeć na ważną uroczystość bądź spotkanie firmowe. Przejazdy na stałej linii będą szczególnie odpowiednie dla osób dojeżdżających do pracy. Cena za wynajem jest ustalana indywidualnie, z uwzględnieniem takich czynników jak trasa, czas podróży, postoje czy też model wybranego pojazdu.

Poza transportem osób oferujemy także szybkie i tanie dostarczanie przesyłek pod wskazane miejsce. Dbamy o to, by każda paczka dotarła do celu w nienaruszonym stanie.

Rezerwacji należy dokonywać telefonicznie bądź przez formularz dostępny na naszej stronie – w celu uzgodnienia dogodnej opcji mogą państwo zjawić się osobiście. Każda z rezerwacji wymaga potwierdzenia na dzień przed planowanym wyjazdem.

Pełną ofertę oraz szczegóły dotyczące rezerwacji można znaleźć tutaj: https://www.polcarbus.com/