czysta woda
Modern air purifier with ionization and houseplant on table against grey background. Place for text.

Bluewater Cleone – nieograniczony dostęp do czystej wody w Twoim klubie sportowym

czysta woda

W każdym klubie sportowym niezależnie jaką dyscyplinę się tam trenuje, wkłada się w to bardzo duży wysiłek fizyczny, przez co dostęp do czystej zdatnej do picia wody jest tutaj kluczowy. Codzienne zaopatrywanie dużego klubu sportowe w wodę butelkowaną jest nie tylko czasochłonne, drogie, ale także bardzo nieekologiczne, szczególnie jeśli butelki są plastikowe. Rozsądnym i wygodnym rozwiązaniem będzie w takiej sytuacji montaż profesjonalnego filtra do wody.

Jak działa filtr do wody?

Filtr do wody montowany pod zlew to nowoczesne urządzenie, które sprawia, że woda z kranu nadaje się do bezpośredniego spożycia. Działanie jest niezwykle proste woda, która płynie z wodociągów, zanim trafi do kranu w klubie sportowym, przepływa przez specjalne filtry, w zależności jaki model wybierzemy, może to być wkład węglowy, filtr odwrócona osmoza, a także filtr mineralizujący, jak np. w filtry Bluewater Cleone. Podczas przepływu woda zostaje pozbawiona zwartych w niej zanieczyszczeń, a także chlorowego posmaku, kamienia, czy też mętnej barwy. Filtr do wody pozwala na niemal całkowitą rezygnację z wody w plastikowych butelkach to znacznie bardziej ekologiczne i ekonomiczne a także wygodne rozwiązanie, szczególnie w miejscach gdzie woda do picia jest spożywana w bardzo dużych ilościach, jak w przypadku klubu sportowego.

Filtry Bluewater Cleone- idealne do klubu sportowego

Bluewater Cleone to znana nowoczesna marka filtrów do wody, które zamontujemy nie tylko we własnym domu, ale także we wspomnianym już klubie sportowym , kawiarni, czy restauracji. Wodę przefiltrowaną można nie tylko spożywać, ale także przygotowywać na jej bazie inne napoje czy potrawy, oraz używać do sprzętów wykorzystujących wodę do pracy, dbając tym samym o sprzęt i przedłużając jego żywotność.

Jak działa działają filtry Bluewater Cleone?

  • Filtracja wstępna, która przy pomocy dwóch wkładów sedymentacyjnych usuwa zanieczyszczenia na poziomie 20 um oraz 5 um.

  • Filtracja naturalnym węglem aktywnym, dzięki któremu pozbywamy się z wody zanieczyszczeń organicznych.

  • Filtracja osmotyczna przy zastosowaniu membrany osmotycznej, woda zostaje pozbawiona wszelkich zawartych w niej zanieczyszczeń.

  • Filtracja naturalnym węglem, po filtracji osmotycznej, woda z powrotem trafia do filtracji węglem aktywnym.

  • Mineralizacja, na końcu następuje proces mineralizacji, dzięki czemu woda jest nie tylko krystalicznie czysta ale również głęboko zmineralizowana.

Dlaczego warto korzystać z filtra do wody?

Filtr do wody, to dostęp do czystej i zdatnej bezpośrednio do spożycia wody, prosto z kranu. Sposób montażu jest bardzo prosty i niewymagający fachowej wiedzy, a wymiana filtrów równie bezproblemowa. Przy pomocy filtracji uzyskujemy czystą i smaczną wodę. To bardzo funkcjonalne i wygodne rozwiązanie, szczególnie w takich miejscach jak kluby sportowe. Profesjonalne urządzenia jak filtry Bluewater Cleone dostępne są w specjalistycznych sklepach, aby je zamontować konieczny będzie dostęp do bieżącej wody, kanalizacji a także prądu.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl