Bielizna - pomysł na prezent

Bielizna – pomysł na prezent

Bielizna - pomysł na prezentUrodziny, Dzień Kobiet czy Walentynki – wybór odpowiedniego prezentu dla partnerki nie jest łatwą sprawą. Dobrym pomysłem może być koszulka nocna czy zestaw bielizny. Każda kobieta uwielbia się stroić, nawet w sypialni. Dając taki prezent możesz zapewnić sporo przyjemności nie tylko jej.

Jaki model wybrać?  

Bielizna erotyczna damska kiedyś kojarzyła się z czymś tandetnym i raczej wulgarnym, dziś mamy do wyboru wszelkiego rodzaju fasony oraz różnorakie zestawy. Który wybrać, aby nie wprawić drugiej osoby w zakłopotanie? Najważniejsza kwestia to odpowiedni rozmiar oraz gust partnerki. Jedne kobiety lepiej będą się czuły w skąpym zestawie z koronek, inne wybiorą coś bardziej zabudowanego. Bielizna, którą wybierzemy na prezent ma być dopasowana do gustu partnerki, bo to ona chce się w niej czuć seksownie i uwodzicielsko. Ciekawym pomysłem może być również zakup koronkowego gorsetu czy body, które stwarza pozory ubrania, a jednocześnie pobudza wyobraźnię.

A może koszulka?

Kolejnym trafnym prezentem może okazać się koszulka nocna, jest to prezent ładny oraz praktyczny. Koszule nocne wcale nie muszą być nudne i nijakie, z szerokiej oferty wybierzemy coś co na pewno trafi w gust partnerki, od klasycznych wzorów po te bardziej drapieżne, kuszące. Zmysłowa, prześwitująca koszulka to idealny prezent nie tylko dla niej, ale również dla niego. Ona poczuje się jak modelka z okładki pism bieliźniarskich, a on nacieszy oczy i rozbudzi swą wyobraźnię. Niektóre panie wolą jednak coś bardziej komfortowego i wygodnego, dla nich lepszym pomysłem będzie wybór bawełnianej, dłuższej koszulki.

A kiedy i kto może wręczyć taki prezent?

Oczywiście, nie każdy może wręczyć bieliznę wybranej kobiecie. Kuszący zestaw wręczony przez kolegę, wywoła tylko zakłopotanie i wyniknie niezręczna sytuacja. Bieliznę mogą wręczać jedynie mężczyźni, którzy dobrze znają kobietę. Bielizna czy koszulka nocna to też dobry pomysł na prezent od przyjaciółki dla przyjaciółki np. na urodziny, w końcu panie bardzo dobrze się znają i bezbłędnie wybiorą coś, co trafi w gust. Kiedy można wręczać bieliznę? Na pewno nie będzie to dobry prezent na ślub czy imprezę w większym gronie. Za to będzie dobrym upominkiem z okazji walentynek, w ten dzień pary spędzają dużo czasu w łóżku, więc żeby go jeszcze bardziej umilić, kobieta chętnie wskoczy w nowy zestaw, w którym poczuje się seksownie i uwodzicielsko.