Zabiegi w gabinecie kosmetycznym nie tylko dla kobiet

Zabiegi w gabinecie kosmetycznym nie tylko dla kobiet

eye-195684_640Salony kosmetyczne kojarzą nam się z przesiadującymi tam godzinami kobietami, szykującymi się na wielkie wyjście – czy to ślub, urodziny koleżanki, czy nawet zwyczajny wieczorny wypad. Tymczasem warto jednak podkreślić, że nie tylko kobiety są klientami takich miejsc.

Owszem, większa część osób odwiedzających takie salony to kobiety, jednak coraz częściej okazuje się, że mężczyźni również korzystają z ofert kosmetyczki. Jest to niepodważalny dowód na to, że wzrasta nasza świadomość, nie boimy się już zajrzeć do salonu, bo koledzy mogą nazwać nas zniewieściałymi i zacząć się z nas wyśmiewać.

Studio EasyWaxing, prócz zabiegów typowo dla pań, jak na przykład manicure czy pedicure hybrydowy, w swojej ofercie ma także ich męskie warianty. I tak, możemy się umówić na pielęgnację naszych dłoni (będących przecież naszą wizytówką), podczas których kosmetyczka zmiękczy i usunie skórki przypaznokciowe, skróci i opiłuje paznokcie oraz wypoleruje ich płytki (oczywiście z umiarem), a także, dla odpowiedniej pielęgnacji, natłuści skórę dłoni oliwką. Dostępna jest również wersja SPA, polecana przy zniszczonej skórze dłoni, podczas której stosowany jest peeling połączony z masażem. Pracownicy gabinetów kosmetycznych wiedzą, jak bardzo uciążliwa potrafi być samodzielna pielęgnacja naszych stóp, dlatego oferują nam ich profesjonalną pielęgnację, dzięki której nasze stopy będą miękkie, dobrze nawilżone, ale będą się również mniej pociły, a płytka paznokciowa uzyska ładny kształt i połysk. Takie wypielęgnowane stopy to sygnał wysyłany przez nas otoczeniu, że jesteśmy nowocześni i potrafimy o siebie zadbać.

Innym zabiegiem, który oferuje wyżej wspomniane studio, jest depilacja intymna mężczyzn. Jest ona wykonywana z powodów estetycznych i higienicznych, a w czasach, kiedy owłosiona klatka, plecy i nawet pachy wychodzą z mody, warto pomyśleć o tym, aby udać się do profesjonalnej kosmetyczki na zabieg tego typu. Dzięki temu mamy szansę na to, aby jeszcze bardziej podobać się kobietom, a dzięki wydepilowanemu ciału będziemy czuli się czysto i świeżo, co, powiedzmy sobie szczerze, jest ciężkie do osiągnięcia przy charakterystycznym dla naszej płci owłosieniu.