Z wizytą u myśliwego

Z wizytą u myśliwego

Z wizytą u myśliwegoKażdy myśliwy urządza swoje cztery kąty tak, aby odzwierciedlały jego pasje. Liczne trofea czy skóry dzikich zwierząt są czymś oczywistym, ale w takich wnętrzach możemy też nie raz spotkać różne, nietypowe dodatki, które niewątpliwie dodają pomieszczeniom bajkowego charakteru. A odpowiednie oświetlenie, utrzymane oczywiście w myśliwskim klimacie, delikatnie rozświetla wszystkie te niespotykane dekoracje.

Myśliwski salonik

Pomieszczenia tego typu, choć piękne i nietypowe, nie raz sprawiają wrażenie zabałaganionych i zagraconych, niemalże przytłaczających. Meble z poroża https://antlabo.pl/pl/c/Meble/16 niepowtarzalne i niewątpliwie dodające odpowiedniego charakteru w myśliwskim salonie, w połączeniu z resztą akcesoriów, mogą sprawić, że wnętrze będzie się wydawać dość chaotyczne. Łatwo można jednak temu zaradzić, wybierając odpowiednie oświetlenie, które nie tylko spełni swą tradycyjną funkcję i zastąpi światło dzienne. Dobrze oświetlony, myśliwski salonik, nabierze niemalże bajkowego wyglądu. W pomieszczeniu takim, każdy myśliwy czy miłośnik lasu, z przyjemnością odpocznie po ciężkim dniu, relaksując się na wygodnej kanapie i z dumą podziwiając pamiątki przywiezione z ciekawych wypraw.

Jakie oświetlenie do myśliwskich wnętrz?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta, oczywiście takie, które wizualnie będzie pasować do całości oraz idealnie skomponuje się z resztą dodatków. Myśląc o stylu myśliwskim, nasze pierwsze skojarzenie to oczywiście poroże. Nie należy tego mylić z głowami dzikich zwierząt wiszącymi na ścianach, bo to samo poroże stanowi idealny surowiec do produkcji nie tylko mebli, ale również oświetlenia. Lampa z poroża wpasuje się w klimat panujący w myśliwskim wnętrzu, rozświetlając je i dodając przytulności. Na suficie pięknie będzie się prezentować żyrandol wykonany z łopat łosia, na pewno zrobi wrażenie na każdym odwiedzającym. Dobrze dobrane żyrandole oraz kinkiety, w efektowny sposób wyeksponują również wszelkie trofea oraz atrybuty łowczego, które również nie raz zdobią ściany.