Wstydliwy aspekt męskiego zrowia - tego nie warto lekceważyć

Wstydliwy aspekt męskiego zrowia – tego nie warto lekceważyć

vogue-405148_640

Zaburzenia erekcji to jeden z najczęstszych problemów seksualnych mężczyzn. Zaburzenia potencji najczęściej dotykają panów w wieku dojrzałym – aż połowa z nich znajduje się w wieku pomiędzy 40. a 70. rokiem życia. Niestety wielu mężczyzn, zwłaszcza młodszych, wstydzi się przyznać i zgłosić z zaburzeniami erekcji do specjalisty. Lekceważenie tego typu problemu jest błędem – brak erekcji to nie tylko efekt stresującej pracy, równie dobrze może to być objaw poważnych schorzeń.

Co powoduje problemy z potencją?

Po pierwsze zaburzeń wzwodu nie należy mylić z naturalnymi zmianami zachodzącymi wraz z wiekiem. Panowie po 60. uprawiają seks średnio raz w tygodniu, przy czym nie zawsze kończy się on wytryskiem – to naturalny objaw starzenia się organizmu. Ale w przypadku młodszych mężczyzn problem z erekcją może wywołać zarówno stresująca praca lub związek, stosowanie używek, niektóre zaburzenia hormonalne oraz choroby takie jak cukrzyca, miażdżyca, stwardnienie rozsiane, choroby serca, nadciśnienie itd.

Niestety panowie bardzo często bagatelizują problem, uważając go za przejściowy, albo po prostu wstydzą się iść z nim do lekarza. Niesłusznie, ponieważ zaburzenia tego typu można leczyć.

Jak zapobiegać problemowi?

W zależności od przyczyny kłopoty z erekcją leczy się za pomocą psychoterapii albo technik relaksacyjnych (jeżeli przyczyny mają podłoże psychiczne) lub też poprzez zabiegi operacyjne czy przyjmowanie odpowiednich leków. Najpopularniejszy z nich to naturalnie viagra, jednak w chwili obecnej bez problemu można dostać leki lub suplementy diety wzmacniające i przyspieszające erekcję oraz stymulujące libido w sieci. Ich ogromny wybór to tylko z pozoru zaleta. W sieci często można trafić na drogie środki, które w najlepszym razie okażą się nieskuteczne, a w najgorszym – dodatkowo zaszkodzą zdrowiu.

Czym się kierować przy wyborze? Warto zwrócić uwagę na sam sklep internetowy – czy działa legalnie, czy w stopce lub menu można znaleźć i zapoznać się z regulaminem itd. Kupując suplement najbezpieczniej będzie zdecydować się na ten produkowany z naturalnych składników – dla przykładu PeniStim to ekstrakt m.in. z L-argininy, pestek dyni i żeń szenia. Odpowiedni skład zapewnia nie tylko bezpieczeństwo korzystania, ale również skuteczność: stymuluje erekcję i wzmacnia orgazm. Wystarczy stosować dwie tabletki dziennie po posiłku. Suplement można zamówić ze strony http://erozkosz.pl/penistim