Rainbow Tours podbija Kubę

Rainbow Tours podbija Kubę

kuba
Kuba od kilku sezonów w ofercie Rainbow Tours bije rekordy popularności. Z roku na rok rośnie liczba tych, którzy na własne oczy chcą zobaczyć paradę aut z lat 50-tych, tradycyjną produkcję cygar, fascynujące kolonialne zabytki, czy wypocząć na piaszczystych plażach Varadero. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu, touroperator wprowadził na sezon 2015/16 dodatkowy czarter na tą „Perłę Karaibów”.

– Zainteresowanie Kubą w przedsprzedaży absolutnie nas zaskoczyło. Na chwilę obecną sprzedaliśmy już ponad 65 % miejsc na nadchodzącą zimę, dlatego postanowiliśmy wprowadzić dodatkowy czarter obsługujący ten kierunek. W ubiegłym sezonie wysłaliśmy ok. 3000 osób, natomiast w tym spodziewamy się sprzedaży na poziomie 8200 osób – mówi Grzegorz Baszczyński – Prezes Rainbow Tours.

Poza zaplanowanymi już lotami do Varadero odbywającymi się co tydzień w soboty, Rainbow wprowadził do sprzedaży drugi samolot, który operował będzie co dwa tygodnie w czwartki już od 5.11. Obydwa rejsy wykonywane będą Dreamlinerem PLL LOT. Touroperator nie przewiduje jednak nowych programów objazdowych i dodatkowych hoteli. Pojawia się również szansa na zakup samego przelotu w atrakcyjnej cenie.