Prezent dla dziewczyny na 18 urodziny - niekoniecznie coś pikantnego

Prezent dla dziewczyny na 18 urodziny – niekoniecznie coś pikantnego

gift-jeans-fashion-pack-157879

Z czym kojarzy nam się impreza na osiemnaste urodziny? Z wielką ilością alkoholu, który po raz pierwszy jest pity legalnie przez solenizanta, masą dziwnych, erotycznych gadżetów i dobrą, niezapomnianą zabawą. Chcieliśmy jednak podejść do tematu prezentu dla dziewczyny na tę okazję z zupełnie innej strony, bez angażowania się w produkty z sex shopu. Tym w końcu i tak się ktoś zajmie, nie powinniśmy się martwić.

Przygotowaliśmy małe zestawienie, które nie tyle ma zainspirować każdego czytelnika, co dać udowodnić mu, że wybór jest naprawdę dosyć spory, wystarczy zastanowić się nad przeznaczeniem prezentu. Podzieliliśmy je właśnie według tej kategorii, wszystkie jednak mogą być śmiało utożsamiane z pełnoletnością i świetną zabawą!

1. Planszówki

Co prawda nie każdy jest fanem planszówek, zwłaszcza tych długich, w które trzeba się mocno zaaranażować i poświęcić czas na budowanie postaci i historii, tak jak w grze Magia i Miecz. Jest jednak spory wybór gier planszowych, przeznaczonych z myślą o dobrej i udanej imprezie. My wybraliśmy te, które znamy – Ice Breaker i Activity bo wiemy, że potrafią doskonale rozkręcić każdą imprezę. Rozgrywka jest krótka i przyjemna i dosyć szybko zjednuje sobie kolejnych graczy. Jeżeli Twoja dziewczyna lubi domówki, to będzie to świetny pomysł.

gry-imprezowe

2. Gadżety imprezowe

Zastanawiając się nad tym co na prezent dla dziewczyny będzie odpowiednie na taką okazję, wpadliśmy na pomysł akcesoriów, czy jak kto woli, gadżetów imprezowych. W Internecie jest ich całe mnóstwo, ale my uważamy, że imprezowa ruletka i dystrybutor będą w sam raz. Twoja dziewczyna może przekonać się o sile tych gadżetów już na swojej osiemnastce, udostępniając je gościom. Pamiętajcie jednak, że imprezowa ruletka potrafi być zwodnicza, natomiast dystrybutor do pełna czasami lepiej pozostawić pustymi – ale to po kilku kolejkach…

akcesoria-imprezowe

3. Akcesoria do wina

Jeżeli Twoja dziewczyna jeszcze nie lubi wina, to z pewnością je pokocha w najbliższych miesiącach, kiedy będzie miała okazję kupić legalnie butelkę dobrego porto. Może być również tak, że już jest miłośniczką tego trunku. Naszym zdaniem, przy takim układzie super prezent dla dziewczyny to ogromny kieliszek do wina ze specjalnym futerałem, dzięki któremu będzie mogła zabrać go w każde miejsce. Co ciekawe, kieliszek mieści całą butelkę wina… Gadżet obok to tzw. strażnik wina – czyli stoper do butelki, nakładany na szyjkę, który sprawia, że trunek jest dłużej świeży. Z tą różnicą, że ten ma kod do wpisania, który trzeba znać, aby zdjąć zabezpieczenie.

akcesoria-dowina

Wszystkie opisane gadżety znaleźliśmy na www.toys4boys.pl i jest tam masa innych podobnych rzeczy. Jak widzicie, można wobec tego znaleźć coś ciekawego, nietypowego i trafionego, nawet na 18 dla dziewczyny.