meble ogrodowe

Poduszki na meble ogrodowe – gdzie je kupić?

Meble ogrodowe są niewygodne? W takim przypadku pomyśl o dokupieniu do nich wygodnych poduszek. Gdzie można je zamówić? Na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Rodzaje poduszek na meble ogrodowe

Poduszki przeznaczone na meble ogrodowe są oferowane w wielu wariantach, dlatego można dopasować je do różnych rodzajów sprzętów stosowanych w ogrodzie, na tarasie czy na balkonie.

Do dyspozycji są poduszki na:

  • narożniki ogrodowe

  • ławki ogrodowe

  • krzesła ogrodowe

  • fotele ogrodowe

  • leżaki ogrodowe

  • pufy ogrodowe

Poduszki te różnią się pomiędzy sobą swoją formą. Mogą być one przeznaczone do stosowania zarówno na oparciach, jak i na siedziskach, do których mocowane są za pomocą praktycznych sznureczków.

Gdzie kupić poduszki ogrodowe?

Poduszki przeznaczone do mebli ogrodowych można zakupić w sklepach ogrodowych, które oferują umeblowanie, a także bezpośrednio u producentów.

Wybierając sprzedawcę jak producent poduszek ogrodowych, można nie tylko przebierać w różnych wariantach poduszek na wiele mebli, ale również wybrać odpowiedni kolor poduszek, by dopasować je do swojego gustu czy aranżacji ogrodu. Dodatkowo producent może wykonać poduszki na wymiar, gdy meble mają niestandardowy rozmiar.

Zamówienia na poduszki ogrodowe można składać dzisiaj także przez internet. Gotowe poduszki dostarczane są wtedy bezpośrednio do zamawiającego.

Jak wybrać najlepsze poduszki do mebli ogrodowych?

W sprzedaży można znaleźć różne rodzaje poduszek do mebli ogrodowych. Na co należy zwrócić uwagę przy ich wyborze?

1. Wymiary poduszek

W pierwszej kolejności należy uwzględnić wymiary poduszek, aby pasowały one do mebli. Gdy nie można dobrać ich perfekcyjnie, wtedy producent poduszek ogrodowych może wykonać je na wymiar.

2. Rodzaj materiału

Najlepiej, aby poduszki ogrodowe były wykonane z grubszego, odpornego na zabrudzenia materiału, dlatego nie wymagają one częstego czyszczenia. Dostępne są także poduszki wykonane z wodoodpornych tkanin, które są proste w utrzymaniu w czystości.

3. Zdejmowane pokrycia

Aby utrzymanie poduszek w czystości było prostsze, warto wybrać te, które wyposażone są w zdejmowane pokrycia. Można wtedy wyprać je w pralce.

4. Sposób mocowania poduszek

Najlepiej, aby poduszki były wyposażone w sznureczki, którymi można przywiązać je do mebli, aby zapobiec ich przesuwaniu. Poduszki mogą być też od spodu wykończone materiałem antypoślizgowym.

5. Kolor poduszek

Producenci oferują poduszki w różnych wariantach, między innymi w jednolitych kolorach oraz w efektownych wzorach, na przykład w paski, groszki, kwiaty.

HASTE TRADE & DESIGN Sp. z o.o.

Nowowiejska 2, 55-120 Oborniki Śląskie

Tel.: +48 717345371, E-mail: sklep@hastegarden.com