Nowy flagowiec od Samsunga. Jak o niego zadbać?

Nowy flagowiec od Samsunga. Jak o niego zadbać?

Nowy flagowiec od Samsunga. Jak o niego zadbać?Klasyczne przezroczyste, z klapką, eleganckie, a może sportowe? Mimo że od debiutu Samsunga Galaxy Note 9 na rynku komórkowym minęło zaledwie kilka dni, już powstały etui w najróżniejszych wzorach i kolorach.

Galaxy Note 9 już w sprzedaży!

Fani koreańskiej marki doczekali się – wreszcie na rynku pojawił się Samsung Galaxy Note 9. Na sklepowe półki powinien trafić w pięciu wersjach kolorystycznych. Obudowa może więc być czarna, fioletowa, brązowa, niebieska bądź szara. Flagowiec doczekał się też… luksusowego wydania. W wersji Fine Gold od Caviar dosłownie zalano go złotem. Wyobraźcie sobie, że na jego tyle znajduje się aż jeden kilogram złota najwyższej próby 999,9! Nie oszukujmy się – kosztuje krocie. Zresztą modele w wersji tradycyjnej też nie należą do najtańszych. Gdy już staniemy się więc posiadaczami telefonu z najwyższej półki, powinniśmy dołożyć wszelkich starań, by zabezpieczyć go przed zniszczeniem i porysowaniem.

Jak zadbać o telefon?

Odpowiednie etui to kluczowa kwestia. I mimo że model dopiero zadebiutował, wśród etui Galaxy Note 9 możemy przebierać do woli. Niezależnie od tego, jaki styl lubicie, jakie preferujecie kolory, czy jakie macie zainteresowania – wśród wielu propozycji, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Przykłady? Coś dla siebie znajdą na przykład osoby gustujące w klasycznych parametrach i niezmiennym wyglądzie telefonu, jak i również fani nowoczesnego designu. Bardziej aktywni użytkownicy powinni z kolei postawić na etui o wyższej wytrzymałości na liczne upadki – tutaj posłużą nam modele Spigen Rugged Armor i Ringke Onyx. Odmiennym etui jest Spigen Wallet S – pokrowiec z zamykaną klapką charakteryzujący się lekkością, elegancją i funkcjonalnością. Możemy go również wykorzystać jako… portfel – dzięki kieszonkom spokojnie zmieścimy w nim gotówkę i kartę płatniczą. Warto również zadbać o bezpieczeństwo wyświetlacza – zwłaszcza, że z analiz wynika, że najnowsze dziecko koreańskiego producenta zostało wyposażone w najlepszy wyświetlacz, jaki do tej pory użyto w smartfonach. Tutaj z pomocą przychodzą szkła hartowane bądź folie ochronne 3 MK. Dzięki elementom ochronnym możemy być pewni, że nasz smartfon posłuży nam przez długi czas – a przy tym będzie wciąż wyglądał, jak nowy.