Jaki telewizor kupić do oglądania meczów w Rosji?

Jaki telewizor kupić do oglądania meczów w Rosji?

Jaki telewizor kupić do oglądania meczów w Rosji?Przy wybieraniu telewizora do oglądania mistrzostw w Rosji ważne jest, by nie umknął nam żaden szczegół rozgrywanego spotkania, a nutka zdenerwowania pojawiła się tylko przy rzutach karnych. Do oglądania meczów najlepiej wybrać telewizory od 50 cali. Pozwolą rozkoszować się tym, co dla kibica jest najważniejsze – meczem.

Sony KD-55XE8505

Sony wyprodukowało model, który przeniesie kibica z naszego domu wprost na piłkarską murawę. Optymalizacja X-Reality i technologia Motionflow XR 400 pozwolą na dostrzeżenie wszystkich szczegółów, dzięki czemu wiadomo, czy sędzia słusznie odgwizdał spalonego. Mecze mundialu w Rosji staną się jeszcze bardziej ekscytujące za sprawą szybkiego panelu 3D 4x zapewniającego płynny obraz 3D o wysokiej jakości. Dodatkowo, telewizor umożliwia nagrywanie programów na zewnętrzne nośniki, co sprawi, że nie umknie żadne ze spotkań mundialu.

Panasonic TX-55EZ950E

Słońce na boisku świeci na jednej połowie i Słabo widać piłkę? Dla Panasonica to nie problem. Matryca tego modelu uzyskuje lepszy kontrast między jasnymi i ciemnymi elementami na ekranie, a szeroki kąt widzenia 178° zapewnia tak samo wyraźny i intensywny obraz z dowolnego miejsca w pokoju. Producent zadbał również, aby nie utracić nawet minuty meczu, ponieważ to, co widać na ekranie można udostępnić na urządzenia mobilne. Fani mediów społecznościowych podzielą się na bieżąco sportowymi emocjami dzięki postom wyświetlanym z boku ekranu.

Samsung UE55MU7002T

Samsung z systemem Tizen pozwoli na uruchamianie telewizora telewizora. Możemy w ostatniej chwili włączyć telewizor i mieć pewność że nic nam nie umknęło. Technologia Dynamic Crystal Color pozwala cieszyć się kinową jakością obrazu.

LG 55UJ6307

Masz słabą jakość sygnału? LG 55UJ6307 nie będzie miał z tym problemu. Telewizor posiada jedną z najnowocześniejszych technologii przetwarzania obrazu 4K Upscaler. Dźwięk z siedmioma kanałami pozwoli nam poczuć się jak byśmy byli na stadionie razem z kibicami.

Sharp LC-55CUF8472ES

Active Motion to technologia, która lepiej odwzorowuje dynamiczny obraz. Dzięki temu mecz piłki nożnej wygląda zdecydowanie lepiej. Sharp LC 55CUF8472ES posiada wiele dodatkowych funkcji dźwięku, co spowoduje, że poczujemy się jak byśmy byli na stadionie.