Jaki sylwester taki nowy rok! Rozpocznij nowy rok wycieczką do Peru na sylwestra

Jaki sylwester taki nowy rok! Rozpocznij nowy rok wycieczką do Peru na sylwestra

Jaki sylwester taki nowy rok! Rozpocznij nowy rok wycieczką do Peru na sylwestraLato w pełni, a my już myślimy o sylwestrze! Dlaczego? Bo, aby ostatni dzień starego roku przeżyć naprawdę wyjątkowo, należy wszystko dokładnie i z odpowiednim wyprzedzeniem zaplanować. A, że oferta jest niecodzienna, to nie sposób przejść wobec niej obojętnie.

Sylwester pełen wrażeń?

Macie już dość tradycyjnych domówek, potańcówek na sali czy w klubie, wyjścia do centrum miasta, tłumów w Zakopanem i innych górskich miejscowościach? Co roku jest ta sama muzyka i to samo jedzenie. Właściwie scenariusz znacie na pamięć i mechanicznie odtwarzacie każdy szczegół tego niby wyjątkowego wieczoru. W tym roku może być inaczej! Sylwestra można połączyć… z zagranicznymi wakacjami! Wyjazdowe świętowanie Nowego Roku będzie doskonałym oderwaniem od rzeczywistości.

Nowy Rok w Peru

W czasach, gdy świat nie stawia przed nami żadnych barier, sylwester może być naprawdę wyjątkowy. Wyobraźcie sobie szampańską zabawę w jednej z europejskich stolic czy egzotycznym kurorcie! A jeśli wyjazd połączony jest ze zwiedzaniem, to już w ogóle możemy poczuć się jak w bajce. A właśnie takie atrakcje zapewnią nam sylwestrowe wakacje w Peru!

Wyobraźcie sobie wycieczkę do dawnego Imperium Inków! Podczas cudownej podróży odkryć można wspaniałość bogactwa przyrodniczego, zakochać się w peruwiańskiej muzyce i zasmakować tamtejszej kuchni. Uczestnicy szesnastodniowej wycieczki na miejscu w Limie meldują się dzień przed sylwestrem. 31 grudnia zaplanowano wycieczkę motorówką na wyspy Ballestas, gdzie znajdują się ogromne kolonie egzotycznych ptaków oraz lwów morskich. Wieczór sylwestrowy odbędzie się natomiast w restauracji hotelowej. Nie zabraknie wyśmienitego jedzenia, doskonałej muzyki oraz oczywiście wystrzałowego szampana. Poza tym w programie całej wycieczki jest też między innymi zwiedzanie Arequipy, drugiego co do wielkości miasta Peru zwanego „Białym Miastem” czy zwiedzanie centrum Peru. Ty, którzy kochają piękne widoki, z pewnością zaciekawi przejazd doliną rzeki Colca, gdzie znajduje się jeden z najgłębszych na świecie kanionów (do 3200 m głębokości). Ponadto w programie wyjazd na punkt widokowy – Krzyż Kondorów, skąd widać kanion Colca w całej okazałości – wizyta w uroczej wiosce Maca oraz wycieczka do Puno, miasta leżącego na brzegu owianego legendami Inków jeziora Titicaca. Ale na tym atrakcje się nie kończą. Czeka was jeszcze zwiedzanie La Paz – miasta będącego siedzibą władz Boliwii – przeprawa motorówkami przez jezioro Titicaca i dojazd do miasteczka Copacabana. Dla tych, którzy chcieliby poznać dawne kultury zaplanowano wycieczkę na pływające wyspy Uros, na których w chatkach zbudowanych z trzciny totora od czterech wieków żyją Indianie z plemienia Uru. Uczestnicy wycieczki kilka dni spędzą też w Cuzco, gdzie zwiedzą nie tylko miasto, ale i najbliższą okolicę. Oczywiście nie sposób wymienić wszystkie atrakcje i plany. Możemy jednak zapewnić, że niesamowite krajobrazy i fascynujące zabytki z pewnością będą zapierać dech w piersiach!

Pamiętajmy jednak, aby takiego sylwestra odpowiednio wcześnie zaplanować. Wystarczy to dobrze rozpracować, bo biorąc zaledwie kilka dni urlopu, możemy połączyć świętowanie Nowego Roku z podróżniczą pasją. Tego rodzaju wypad z pewnością zaskoczy waszych partnerów czy najbliższą rodzinę. Będzie stanowił oryginalny, ciekawy i niemal zawsze trafiony prezent.