Historia pewnego samochodu

Był sobie Pan…

…i był sobie samochód.

Poznaj wyjątkową historię, której nie zapomnisz do końca życia!

Był sobie pan…

Pan, który od dawna marzył o własnym samochodzie. Niestety, Pan miał niewystarczające fundusze i niezbyt duże możliwości, aby w jakikolwiek sposób je zdobyć. Choć starał się, jak mógł, poświęcał się i odmawiał sobie wielu rzeczy, nie udało mu się odłożyć właściwej sumy pieniędzy na zakup wymarzonego samochodu. Mimo niepowodzeń od pięciu lat codziennie odwiedzał siedzibę tego samego dealera samochodowego i oglądał wciąż ten sam samochód. Dla pracowników dealera Pan stał się przyjacielem i ogromnym autorytetem, gdyż wbrew pozorom doskonale znał się na motoryzacji (krążyły nawet pogłoski, że jest niespełnionym mechanikiem).

Pewnego dnia Pan nie odwiedził pracowników dealera. Czekali na niego, jak zwykle: o 15.00, kiedy to kończył pracę i w drodze do domu do nich zaglądał. Niestety, minęła 15.00, później 15.30 i 16.00, a pana jak nie było, tak nie było. Pierwsza myśl: na pewno coś się stało! Nie spodziewali się jednak, że zamiast czegoś złego wydarzył się prawdziwy cud.

Bardzo tęsknili za Panem. Aż tu nagle… wrócił. Jednak tylko na chwilę. I wyszedł. Na zawsze.

…i był sobie samochód

Samochód, który od kilku lat czekał na nowego właściciela, jednak za każdym razem przegrywał z najnowszym modelem mającym znacznie więcej, niż on mógł zaproponować. Groziło mu nawet zniknięcie z siedziby dealera ze względu na niski popyt. I nagle pojawił się on – Pan, który odwiedzał go codziennie o stałej porze dnia. Zawsze o 15.00, w drodze z pracy. Pan patrzył na Samochód jak na niespełnione marzenie. Samochód nie wiedział, o co chodzi. Podobał mu się – to było widać na kilometr. A mimo to za każdym razem, jak co dzień, zostawał sam, nieszczęśliwy i opuszczony.

Pewnego dnia Pan nie odwiedził Samochodu. Czekał i czekał, ale dzień minął, a ten wciąż nie nadchodził.

A kiedy w końcu przybył, zabrał Samochód ze sobą i…

…i żyli długo i szczęśliwie!

Historie innych samochodów (i nie tylko!) możesz poznać dzięki stronie internetowej autoryzowanego dealera Nissana: http://www.impwar.pl/.