gielda coinbase

Giełda Coinbase – innowacja na rynku giełd?

gielda coinbase

Rynek kryptowalut dynamicznie rośnie w siłę, a co za tym idzie, coraz więcej użytkowników pragnie uczestniczyć w tym kryptowalutowym szaleństwie, które rozpoczęło się pod koniec poprzedniego roku. Wraz ze zwiększeniem popytu na inwestycje w kryptowaluty, wzrasta również ilość giełd kryptowalutowych, które umożliwiają scentralizowaną wymianę aktywów Jedną z największych i najpopularniejszych giełd jest Coinbase.

Specyfika działania giełdy Coinbase i dostęp do kryptowalut

Coinbase to amerykańska giełda, która powstała w 2012 roku. Tak długi staż sprawia, że z powodzeniem możemy uznać Coinbase za jedną z najstarszych, ale też najpopularniejszych giełd kryptowalutowych, skupiających 30 milionów użytkowników z aż 100 krajów.. Popularność giełdy wpływa na jej płynność, dlatego z powodzeniem możemy liczyć na sprawną wymianę większości oferowanych przez Coinbase kryptowalut. Jak wygląda oferta kryptowalut, którymi możemy inwestować na giełdzie Coinbase? Poza najpopularniejszymi, jak Bitcoin, Ethereum czy Litecoin, możemy z powodzeniem inwestować w ponad 100 innych cyfrowych walut.

W przypadku giełd kryptowalut, bezpieczeństwo wykonywanych transakcji jest jedną z najważniejszych kwestii. Coinbase zapewnia dwuskładnikowe uwierzytelnianie, które maksymalizuje komfort użytkowania i bezpieczeństwo naszych aktywów. Co więcej, inwestorzy korzystający z Coinbase zostaną powiadomieni w przypadku logowania z innego adresu IP.

Opłaty i prowizje

Depozytów na rachunek giełdy możemy dokonywać jedynie w EUR., jednak tego typu wpłaty nie są obarczone żadnymi dodatkowymi opłatami, gdy wykonamy je przelewem. Jeśli jednak planujemy doładować swoje konto za pomocą karty debetowej lub kredytowej, może się to wiązać z opłatami. Wypłata środków z giełdy również nie wiąże się z dodatkowymi opłatami. A jak kształtują się prowizje za handel? w przypadku transakcji powyżej 200 Euro prowizja za transakcje to 1.49%. Jeśli kwota jest mniejsza i mieści się w przedziale 50 do 200 euro, prowizja wyniesie 2.99 Euro. Im mniejsza kwota transakcji, tym prowizja mniejsza. Za transakcje o wolumenie od 1 do 10 EUR opłata to 0.99 EUR.

Coinbase opinie

Jeśli chodzi o giełdę Coinbase opinie są jak najbardziej pozytywne. Niskie prowizje, bardzo duża ilość kryptowalut, którymi możemy handlować oraz intuicyjna platforma handlowa potwierdza, że jest to jedna z najciekawszych i najbardziej innowacyjnych giełd na rynku. Oprócz samej usługi handlu Coinbase zwiększa zakres swoich usług. Już teraz możemy korzystać ze specjalnej karty kryptowalutowej, która umożliwi nam płatność w każdym sklepie.