Drzwi wewnętrzne w domu – te modele są najmodniejsze!

Drzwi wewnętrzne w domu – te modele są najmodniejsze!

Drzwi wewnętrzne w domu – te modele są najmodniejsze!

Wybór drzwi wewnętrznych do montażu w domu albo w mieszkaniu wymaga nie tylko uwzględnienia ich wymiarów, ale również stylu. Jakie drzwi są obecnie najpopularniejsze? Sprawdź modele, które świetnie sprawdzą się we wnętrzach w różnych stylach!

Drzwi białe – w nowoczesnym i rustykalnym wydaniu

Białe drzwi wewnętrzne to nadal jeden z najpopularniejszych modeli, który jest często wybierany do domów i mieszkań. Biel jest uniwersalna i doskonale nadaje się do wielu aranżacji, zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym, rustykalnym.

Nowoczesne białe drzwi są proste i nie mają żadnych ozdobników. Ich elementem dekoracyjnym może być prosta klamka, na przykład w kolorze czarnym, antracytowym lub chromowanym.

Z kolei do wnętrz w tradycyjnym stylu świetnie wyglądają drzwi białe z dekoracyjnymi przetłoczeniami, które nadają im efektowny wygląd. Mogą być one też uzupełnione o ozdobną klamkę w kolorze złotym lub mosiężnym.

Drzwi z przeszkleniami – proste i praktyczne

Do nowoczesnych domów świetnie pasują również drzwi z przeszkleniami. Wśród nich popularne są obecnie modele z pionowymi szybami z mlecznego szkła, które nadają całości współczesny wygląd.

Przeszklone drzwi często wybierane są do pomieszczeń jak sypialnie, pokoje dziecięce, łazienki. Wśród często kupowanych modeli znajdują się te w kolorze białym, ale również w różnych wybarwieniach drewna, na przykład sosny, dębu.

Gdy chcesz zakupić takie stylowe drzwi Ruda Śląska – https://euroset.pl/ to miasto, gdzie są one oferowane w wielu wariantach. Z dostępnymi ofertami można zapoznać się już teraz na stronach producentów i sprzedawców!

Drzwi antracytowe i czarne – przyciągają uwagę

Do nowoczesnych wnętrz, na przykład w stylu loft lub skandynawskim, świetnie będą również pasowały drzwi w intensywnych, ciemnych barwach, na przykład antracytowym – ciemnoszarym lub czarnym.

Takie drzwi wewnętrzne mogą nadać wnętrzom luksusowy i niebanalny wygląd, dlatego mogą by wspaniałym uzupełnieniem aranżacji i same w sobie będą wyglądały bardzo dekoracyjnie. Kapitalnie prezentują się wtedy zarówno model z prostymi skrzydłami, jak i z dekoracyjnymi tłoczeniami.

Drzwi w kolorze ciemnoszarym albo czarnym mogą być uzupełnione o dekoracyjne klamki w kolorze ciemnego złota albo mosiądzu, które nadają im niebanalny wygląd.

Jeszcze więcej pomysłów na drzwi wewnętrzne do domu i mieszkania można znaleźć już teraz na stronach internetowych producentów stolarki oraz na stronach sklepów prowadzących ich sprzedaż. Zamówienie na drzwi wewnętrzne można złożyć również w internecie z szybką dostawą wybranych modeli pod wskazany adres.