softwarehouse

Advox – softwarehouse na miarę Twoich potrzeb

softwarehouse

Współczesny świat w zauważalny sposób coraz bardziej przenosi się do przestrzeni cyfrowej. Chyba najbardziej widać to w obszarze handlowym. Sklepy internetowe rozwijają się naprawdę prężenia, coraz więcej przedsiębiorców dostrzega potencjał drzemiący w tym sposobie dystrybucji produktów.

Klienci z kolei cenią sobie znacznie bardziej powiększony asortyment względem fizycznych odpowiedników oraz wygodę. Trzeba jednak mieć na uwadze, że dobrze prosperujący e-commerce musi sprawnie działać od strony technicznej oraz mieć przemyślaną strukturę w zakresie UX designnie jest to wcale proste do osiągnięcia, jak zatem poradzić sobie z tego rodzaju wyzwaniami?

E-commerce Magento – profesjonalna obsługa techniczna

Advox jest poznańskim przedsiębiorstwem stawiającym na wykorzystywanie i implementację nowoczesnych rozwiązań, a także tworzenie sklepów internetowych w oparciu o oprogramowanie Magento. Dzięki temu, że przedsiębiorstwo zatrudnia aż jedenastu certyfikowanych specjalistów znających to środowisko od podszewki, tworzenie e-commerców przebiega sprawnie i bez żadnych niespodzianek. Co więcej – status Magento Solution Partnera stanowi świadectwo biegłości w obsłudze tego systemu.

Wdrażanie oraz rozwój projektów e-commercowych to absolutny fundament Advox. Firma powstała dzięki grupce entuzjastów sprzedaży internetowej, a obecnie funkcjonuje jako doświadczony softwarehouse mogący zaproponować klientom rozwiązania, które całkowicie odmienią standard ich pracy. Wszystko dzięki umiejętności praktycznego zastosowania teoretycznej wiedzy budowanej latami – poprzez kursy, doświadczenie oraz słuszną intuicję.

UX, UI design – aby klient zwiedzał Twój sklep z przyjemnością

Obecnie każdy przedsiębiorca dwoi się i troi, aby utrzymać uwagę użytkownika. Można to osiągnąć na wiele sposobów, ale nie da się ukryć, że najskuteczniejszy jest odpowiedni user experience. Określenie to wzbiera na popularności, a na przestrzeni ostatnich kilku lat było na ustach wielu przedstawicieli branży marketingowej.

Zaplanowanie skutecznie funkcjonującej struktury UX oraz UI design to dzisiaj absolutna podstawa. Współczesny użytkownik doskonale zdaje sobie sprawę, że to o sklep musi starać się o niego, a nie na odwrót – niewygodne nawigowanie w obrębie strony, nieczytelne ikony czy nieprzejrzysta struktura strony są zatem wystarczającymi powodami, aby odwiedził on stronę konkurencji. Dbanie więc o to, aby poruszanie się między zakładkami i podstronami było wygodne i przyjemne staje się istotnym czynnikiem tworzenia e-commerce – Magento nie jest tu oczywiście żadnym wyjątkiem.

Advox projektuje sklepy internetowe z myślą o użytkowniku i biznesie. W pięciokrokowym procesie realizacji usługi przedstawiciele tej agencji interaktywnej z Poznania zgromadzą niezbędną wiedzę na temat oczekiwań i potrzeb prototypowego użytkownika zainteresowanego usługami klienta oraz samej branży. Kolejne kroki opierają się na analizę, szacunek najefektywniejszych rozwiązań oraz niezbędnych funkcjonalności. W końcu przychodzi czas na projekt oraz wdrożenie systemu. Wszystko oczywiście w ścisłej współpracy ze zleceniodawcą.

Jeśli chodzi więc o Magento sklepy czy UI, UX design, to Advox stanowi doskonały wybór dla każdego, komu zależy na jakości oraz doskonałej komunikacji na każdym etapie realizacji zlecenia. To oczywiście nie wszystkie atuty agencji interaktywnej z Poznania, zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej.