Tatuaż dla prawdziwego mężczyzny, który bólu się nie boi – poznajcie najmodniejsze wzory dziar

Tatuaż dla prawdziwego mężczyzny, który bólu się nie boi – poznajcie najmodniejsze wzory dziar

Tatuaż dla prawdziwego mężczyzny, który bólu się nie boi – poznajcie najmodniejsze wzory dziar

Są takie ozdoby, których żaden mężczyzna się nie powstydzi bo są synonimem twardziela, a mowa tu o tatuażach. Oczywiście warunkiem jest tu brak strachu przed bólem i igłami, ale przecież o jakim bólu tu mowa? Wszak każdy miłośnik dziar doskonale go znosi. Zatem jeśli i wy nosicie się z zamiarem wykonania tatuażu, to polecamy Wam najmodniejsze wzory. Jednak na początku…

W salonie czy może dzikiej głuszy?

Miejsce wykonania tatuażu jest ważne i nie jeden twardziel powie, że prawdziwy tatuaż można wykonać tylko w dzikiej głuszy u polinezyjskiego czy malezyjskiego mistrza tatuażu, a w drugim przypadku mistrzyni. Tatuaż wykonany przy użyciu kolca z drzewa pomelo, a także ostrego pędu bambusa z tuszem wykonanym z węgla i wody, to propozycja dla najodważniejszych, którzy żółtaczki się nie boją, bo zaszczepili się przed wyjazdem w azjatyckie plemienne tereny. Dla tradycjonalistów i tych, którzy wolą tradycyjną sztukę tatuażu, często również nieźle naśladującą plemienny rytuał polecamy studia tatuażu. Oczywiście te renomowane, które mają dobrą opinię.

Tatuaż plemienny i historyczny jest ponadczasowy

Zawsze modne, a obecnie bardzo są tatuaże plemienne i historyczne. W pierwszym przypadku możesz wybrać tatuaż polinezyjski z mnóstwem szczegółowych wzorów, które najlepiej wyglądają jako tatuaż-rękaw. Świetnie sprawdzi się również tatuaż mandala, czyli symbol ładu i porządku natury. Ten efektowny wzór ma swoje korzenie prawdopodobnie w Indiach i pasuje nie tylko kobietom, ale również prawdziwym twardzielom. Jeśli chodzi o tatuaże historyczne i mityczne, to na pierwszy plan wysuwają się te celtyckie. Efektowne wzory na skórze współczesnych „Wikingów” prezentują się doskonale.

Czaszki, krzyże, klepsydry, zegary – motywy życia i śmierci, które zawsze się sprawdzają

Motywem, który jest zawsze modny w tatuowaniu jest życie i przemijanie. Zatem wszelkiego rodzaju czaszki i krzyże, a także klepsydry i zegary mogą zilustrować przemianę, odrodzenie po ciężkim przeżyciu, a także być upamiętnieniem bliskiej osoby. Motywacji do zrobienia takiej dziary jest naprawdę wiele. Osoby, które otarły się o śmierć chcą doceniać każdy dzień i zawsze pamiętać, jak kruche jest życie i to także bywa powód wykonania takiego tatuażu. Jeśli chodzi o techniki, to stosuje się zarówno trójwymiarową, jak i realistyczną. Popularne są także tatuaże anatomiczne, które niesamowicie się prezentują. Można zdecydować się np. na połączenie kompasu z widokiem fragmentu układu krwionośnego, albo serca w otoczeniu kół zębatych. O każdy taki tatuaż, niezależnie czy czarno-biały czy też kolorowy trzeba dbać. Tu świetnie sprawdzi się krem easy tattoo. Stosuje się go zarówno zaraz po wykonaniu tatuażu, jak i później dla zachowania pigmentu. Oprócz kremu do tatuażu przyspieszającego gojenie, należy zakupić przeciwsłoneczny, który zapobiegnie blaknięciu koloru.

Skrypt nie jedno ma imię – czyli kaligrafia na ciele

Zawsze modnym wyborem są również skrypty. Oczywiście w tym przypadku musisz nieco uważać, gdyż łatwo jest popełnić błąd, zwłaszcza, jeśli wybierasz nieznany Ci alfabet. Zatem skrypty chińskie, japońskie czy arabskie musisz skonsultować z osobą, która zna dany język i jest w stanie skorygować ewentualny błąd. Najlepiej zatem zwrócić się do profesjonalnego tłumacza danego języka. Może wydawać Wam się to przesadą, jednak jeden błąd może sprawić, że zamiast aforyzmu będziecie mieć wytatuowane coś groteskowego. Co zatem warto wytatuować? Na pewno zdanie, które ma szczególne znaczenie w Waszym życiu. Może być to cytat z piosenki, z wiersza albo po prostu powiedzenie kogoś bliskiego. Możliwości jest bardzo dużo, a taki tatuaż, dobrze wykonany, będzie się prezentował bardzo efektownie.

Teraz już wiecie co tatuują sobie prawdziwi twardziele. Możecie pójść za tym, co modne lub ponadczasowe. Trend na fryzury i ozdoby związane z Wikingami na pewno prędko się nie skończy, dlatego możesz zdecydować się właśnie na celtycki wzór. Polinezyjskie tatuaże świetnie prezentują się na ramionach, plecach i rękach, a także udach. Wśród wielu możliwości z pewnością znajdziecie ten, który najlepiej podkreśli Waszą osobowość bądź upamiętni daną chwilę.