Szalony pomysł na wieczór kawalerski, panieński, osiemnastkę i nie tylko

Szalony pomysł na wieczór kawalerski, panieński, osiemnastkę i nie tylko

Szalony pomysł na wieczór kawalerski, panieński, osiemnastkę i nie tylko

Niektóre okazje wymagają szczególnej oprawy, doświadczania różnych rzeczy pierwszy raz, konkretnej dawki emocji i przede wszystkim dobrej zabawy. A co łączy to wszystko? Popularny w ostatnim czasie paintball. Ale jak szaleć to z rozmachem i w prawdziwie trudnym terenie. Gdzie więc zorganizować bitwę? Oczywiście w górach!

Nie ma piękniejszego miejsca w Polsce, jeśli chodzi o góry, niż Zakopane. Nie bez przyczyny uznawane jest za zimową stolicę kraju, ale również w pozostałe pory roku oferuje dużo atrakcji. Paintball w Zakopanem to rozrywka dla małych i dużych. Świetny i zaskakujący pomysł na organizację urodzin, wieczoru kawalerskiego, panieńskiego i imprez integracyjnych.

Krew, pot i łzy

Krew w postaci farby rzecz jasna, łzy ze szczęścia albo ze śmiechu, a pot taki prawdziwy, bo to jest zabawa dla aktywnych. Jeśli nie wiesz jak zorganizować atrakcyjną imprezę integracyjną sprawdź na tej stronie https://www.paintdoo.pl/, jak oni to robią. A robią to świetnie, co potwierdzają liczne opinie uczestników zakopiańskich bitew.

Paintball atrakcyjny dla każdej grupy wiekowej

Paintball to świetna zabawa dla młodszych i starszych. Korzystając z oferty sprawdzonego organizatora, wszystko jest dopięte na ostatni guzik pod względem dopasowania do wieku walczących. Dzieciom paintball pozwala zrealizować pragnienia o walce z czarnymi mocami, młodzieży rywalizować, a starszym po prostu dobrze się bawić, odstresować, naładować akumulatory pozytywną energią. To zabawa dla całej rodziny, dlatego warto pomyśleć o takiej atrakcji na urodziny dla dziecka niż siedzenie w kinie czy w fast foodzie.

Nie chodzi o strzelanie do siebie, a wyższe cele

Paintball utożsamiany jest głównie z walką między dwoma drużynami, a niekoniecznie chodzi o strzelanie do siebie. Wspomnieni wcześniej organizatorzy paintballu z Zakopanego oferują cały szereg zabaw. W tym zdobycie flagi przeciwnika, ochrona prezydenta czy black jack.

Dla grup zorganizowanych nie tylko paintball

Paintball w Zakopanem można połączyć z innymi przyjemnościami dla ciała i ducha. W ofercie jest paintball z ogniskiem w lesie, w pięknym otoczeniu, gdzie przy wspólnym śpiewie i żartach można się naprawdę zrelaksować. Połączysz go również z jazdą quadami albo autkami RC. Świetną zabawę gwarantują doświadczeni instruktorzy i prowadzący zabawę. A także niezwykłe otoczenie, część zabawy organizowana jest w dzikim górskim, trudnym z natury terenie. Natomiast druga część to przestrzeń specjalnie zorganizowana z licznymi przeszkodami.

Płacisz za liczbę kulek, a marker, maskę i mundur dostajesz gratis. Nie ubieraj wartościowych rzeczy, to miejsce, w którym ubrudzisz się jak dziecko. I z tego też powodu zabawa jest zawsze przednia. A takie imprezy wspomina się latami. Dlatego, jeśli chcesz zorganizować coś naprawdę niezapomnianego, zajrzyj na stronę organizatorów paintball w Zakopanem.