Personalizowany case na telefon - dlaczego warto?

Personalizowany case na telefon – dlaczego warto?

Etui na telefon ma za zadanie chronić go przed uszkodzeniami oraz przed zabrudzeniem. Pokrowce to też świetny sposób na wyrażenie siebie. Oryginalne etui wygląda znakomicie, przyciąga spojrzenia i sprawia, że telefon staje się wyjątkowy i niepowtarzalny. Case można zaprojektować samodzielnie, wybierając ulubione zdjęcie lub atrakcyjną grafikę, można również wybierać z wielu dostępnych wzorów, które dedykowane są dla różnych telefonów.

Ponadczasowe i klasyczne case’y

Etui wykonane z wysokiej jakości silikonu lub gumy to produkty niebywale trwałe i solidne. Wytrzymają wiele miesięcy intensywnego użytkowania telefonu, a do tego są produktami niedrogimi. Ten materiał można dowolnie barwić, dlatego silikonowy case można ozdobić ulubionym motywem i zdjęciem. Silikon dobrze przylega do telefonu, jest miły w dotyku. Etui wykonane z tworzywa sztucznego można łatwo wyczyścić, a w razie potrzeby szybko wymienić na nowe. Sprężysty materiał świetnie chroni telefon przed zarysowaniem, a nawet amortyzuje upadki z niewielkiej wysokości.

Etui dla ceniących sobie dobry styl

Kolorowy case to najlepszy sposób na wyrażenie siebie, swoich poglądów oraz zainteresowań. Projektując własny pokrowiec na telefon, można łatwo pochwalić się światu swoim pupilem, dzieckiem lub samochodem. Spojrzenie na oryginalny obrazek wywoła uśmiech na twarzy i poprawi humor. Dla miłośników rozwiązań praktycznych dostępne są gotowe etui wykonane z wysokiej jakości skóry. Taki produkt wygląda bardzo elegancko, jest niesamowicie odporny i łatwy do wyczyszczenia. Drugim wyjątkowym materiałem jest drewno. Drewniane case’y wyglądają bardzo oryginalnie, są często wybierane przez miłośników produktów ekologicznych, naturalnych i luksusowych.

Gotowe, wyjątkowe etui na telefon

Barwne pokrowce zabezpieczające obudowę telefonów komórkowych mogą mieć niebanalny design. Kolorowe kryształki, brokat lub poruszające się elementy — to wszystko jest możliwe. Własne zdjęcie, fotografia ukochanej osoby lub wymarzonego pojazdu — case może pomóc wyrazić swoje pragnienia, pokazać światu zainteresowania oraz zainspirować innych. W kreatorach do tworzenia wyjątkowych etui robi się to samodzielnie. Wystarczy wybrać model telefonu oraz zdjęcie. Dokładne dobranie wymiarów casów sprawia, że produkt jest doskonale dopasowany, posiada niezbędne przyciski dokładnie w tym miejscu, w którym powinny się one znaleźć. Barwne etui to produkt wytrzymały, który nie kruszy się pod wpływem promieniowania słonecznego, jest odporny na wodę oraz na zarysowania.