Organizacja przyjęcia weselnego - barman, posiłki i sala

Organizacja przyjęcia weselnego – barman, posiłki i sala

drink-1510622_960_720Organizujesz wesele lub skromne przyjęcie po zaślubinach? Wszystko co musisz wiedzieć na ten temat, znajdziesz poniżej.

Wesele i ślub, to czas radości i zabawy nie tylko dla pary młodej, ale również dla zaproszonych gości. Co zrobić, by takie przyjęcie udało się perfekcyjnie, zabawa była przednia, na wszyscy szczęśliwi? Na te pytania znajdziesz odpowiedź tylko u nas!

Organizacja wesele, pierwsze kroki

Jeżeli Twoje wesele ma być huczne, to zadbaj o odpowiednie przekazanie tego w zaproszeniu. Możesz na przykład wspólnie z partnerem ułożyć zabawną piosenkę czy wiersz oraz z żartem napisać, co byście życzyli sobie na prezent. Wiele par po prostu układa rymowankę, przekazującą, że zamiast kwiatów oczekują książki czy świec. Wy możecie napisać swoją własną rymowankę i rozśmieszyć przyszłych gości.

Wynajem sali, to kolejny krok bardzo ważny podczas organizacji wesela. Jeżeli planujesz małe, skromne przyjęcie, to oczywiste jest, że sala o wielkich rozmiarach nie będzie Ci w ogóle potrzebna. Jeśli z kolei chcesz, by Twoje wesele było huczne i dwudniowe, to wybierz ogromną przestrzeń, by goście mogli swobodnie tańczyć i się bawić.

Inną ciekawą atrak0cją weselną jest fotobudka http://www.imprezowyraj.pl/fotobudka. Jest ona doskonałym wyborem dla osób, które, poza tradycyjnymi zdjęciami w albumie, chcą mieć w swojej kolekcje fotografie nieco inne. O jakie fotografie zatem chodzi? Fotobudka pozwoli na wykonanie zabawnych zdjęć w formie popularnych selfie zarówno indywidualnie, jak i w grupie. Wiele firm poza fotobudką oferuje różnego rodzaju rekwizyty, które dodatkowo wpłyną na atrakcyjność zdjęć. Fotobudka to świetna zabawa dla młodszych i starszych gości, a także dla pary młodej.

Menu, posiłki i alkohol na weselu

Nie ma wesela bez alkoholu, słodkości i pysznych potraw na gorąco. O ile z posiłkami nie ma problemu, to z alkoholem jest. Dlaczego? Nigdy nie wiemy, co kto lubi i nie możemy się zdecydować na rodzaj alkoholu, który podamy. W takim wypadku ratunkiem dla nas, okaże się wynajęcie barmana na wesele z Krakowa: http://www.imprezowyraj.pl/barman-na-wesele/krakow/.

Stół i dekoracja weselnej sali

Kolejnym ważnym punktem organizacji wesela jest stół i jego dekoracja. Jeżeli przyjęcie po ślubie ma być skromne, to oczywiste jest, że wystarczy zastawa obiadowa i deserowa oraz ewentualne naczynia na alkohol. Jeśli jednak wielkie wesele ma być udane, wszystkie stoły muszą być suto zastawione i pięknie, bogato udekorowane. Możesz postawić na duże świece, małe bukiety świeżych kwiatów i drobne upominki dla gości. Na przykład, wykonanie mini kartoników w kształcie sukni i garnituru, z napisaniem imienia i nazwiska gościa oraz wrzuceniem do środka kilku mini cukierków, z całą pewnością zaskoczy osobę siedząco przy stole i wprawi ją w szampański nastrój. Dobrej zabawy!

http://www.imprezowyraj.pl