Najczęstsze przyczyny problemów w łóżku

Najczęstsze przyczyny problemów w łóżku

Najczęstsze przyczyny problemów w łóżku

Przyczyny problemów seksualnych nie zawsze są dla nas oczywiste. Pewne fakty związane z tą strefą życia, przyjmujemy za pewnik. Nie mamy pojęcia, że są również inne kwestie, odpowiadające za brak orgazmu erekcji albo po prostu ochoty na seks. W tym artykule dowiesz się, jakie są najczęstsze przyczyny problemów w łóżku.

Brak orgazmu – seks zaczyna się w głowie

To chyba jeden z najczęstszych problemów seksualnych wśród kobiet. Chociaż nie opuszcza on również mężczyzn. Z jednej strony, brak orgazmu jest dla nas wstydliwy, a z drugiej, nie pozwala w pełni cieszyć się życiem erotycznym. Jego podłożem może być stres lub po prostu nasze myśli. Nie bez przyczyny mówi się, że seks zaczyna się w głowie. Jeśli przyjemność partnera przedkładamy ponad własną, mogą pojawić się problemy z osiągnięciem orgazmu. Brak pewności siebie lub kompleksy związane z kobiecymi częściami ciała, to też nierzadko wróg przyjemności z seksu.

Erekcja – wstęp ma znaczenie

Zaburzenia erekcji – dolegliwość, na którą uskarża się coraz więcej mężczyzn. Jeżeli dodamy do tego fakt, że nie omija on nawet panów w sile wieku, to zobaczymy, jak wielkie żniwo zbiera brak erekcji i jak zaburza to życie seksualne. Przyczyny mogą być bardzo prozaiczne, ale często nie bierzemy ich w ogóle pod uwagę. Najłatwiej zgonić wszystko na stres i szybki tryb życia. Jednak dieta, wypoczynek i podejście od seksu także ma niebagatelne znaczenie. Zmuszanie się do współżycia albo nieprawidłowe wyobrażenia na temat seksu, mogą zaburzać erekcję i sprawiać, że współżycie nie będzie wiązać się z przyjemnością. Ważna jest też gra wstępna. Jej długość i zróżnicowanie, wcale nie działa pobudzająco wyłącznie na kobiety.

Seksuolog przychodzi z pomocą

Jeśli mimo prób i zmiany stylu życia, nie odczuwasz przyjemności z seksu, warto wybrać się do specjalisty. Seksuolog Częstochowa http://andrzejkubat.pl/, to miejsce, w któym znajdziesz pomoc i wsparcie dotyczące życia seksualnego. Nie ma się czego wstydzić. Coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązanie i co ciekawsze, nie żałują decyzji o wizycie u seksuologa.