Impwar Rzeszotary

Impwar Rzeszotary

nissan-440488_960_720Impwar jako autoryzowany dealer marki Nissan zajmuje się świadczeniem wysokiej jakości usług. Profesjonalnie wyszkolona kadra od lat pracuje na pełną satysfakcję wszystkich klientów spotkanych na swej drodze. Poza sprzedażą nowych i używanych samochodów, serwisem mechanicznym, sprzedażą części zamiennych czy myjnią samochodową w swej ofercie posiada również pokrewne usługi, takie jak serwis blacharsko-lakierniczy.

Wyposażenie serwisu blacharsko-lakierniczego

Impwar Rzeszotary zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych napraw blacharsko-lakierniczych. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości sprzętu oraz nowoczesnych technologii możliwa jest likwidacja niewielkich rys i otarć, jak również większych wgnieceń powstałych na skutek kolizji drogowych.

Utrzymanie wysokiego poziomu świadczonych usług jest wyzwaniem, któremu serwis Impwar stara się sprostać od ponad 10 lat. Możliwe jest to wyłącznie dzięki stałemu śledzeniu zmieniających się metod i technik napraw, jak również inwestowaniu w rozwój serwisu poprzez zakup najnowszego sprzętu i maszyn oraz zatrudnianie specjalistów z dziedziny blacharskiej i lakierniczej.

Działalność serwisu blacharsko-lakierniczego Impwar Rzeszotary

Specjalnością serwisu blacharsko-lakierniczego dealera Impwar są naprawy szkód powstałych w wyniku zdarzeń komunikacyjnych. Oferta obejmuje wszystkie samochody bez względu na markę. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń blacharskich oraz lakierni ze specjalistyczną kabiną i mieszalnią lakierów możliwe jest wypracowanie pełnej satysfakcji klienta z uzyskanego efektu. Nie bez znaczenia pozostaje również kwestia współpracy z najlepszymi producentami lakierów samochodowych dostępnych na polskim rynku.

Co więcej, serwis blacharski stawiając na wysoki poziom bezpieczeństwa osób poruszających się naprawianymi samochodami, stosuje wyłącznie oryginalne części zamienne. To one w dużej części są gwarantem niezawodnej i pewnej jazdy oraz komfortu użytkowania auta.