Profesjonalne oprogramowanie dla Barberów

Profesjonalne oprogramowanie dla Barberów

Profesjonalne oprogramowanie dla Barberów

Profesjonalny barber powinien wykazywać się kilkoma cechami. Musi być uzdolniony, zaradny, komunikatywny – tak by dopasować się do oczekiwań i potrzeb swojego klienta – a przy tym posiadać sporą dozę kreatywności. Przy prowadzeniu barber shopu zdecydowanie nie powinno też zabraknąć dobrej organizacji czasu. W tym ostatnim może pomóc Wirtualny Kalendarz, który okazuje się nieoceniony w zarządzaniu salonem.

Wirtualny Kalendarz – jakie funkcje posiada?

Wirtualny Kalendarz to oprogramowanie dla barberów, które w jednym miejscu przechowuje wszystkie najważniejsze informacje. Jako barber możemy umieścić tam szczegółową historię klienta, dzięki czemu jeszcze lepiej będziemy wykonywać kolejne usługi. Oczywiście podstawą jest zapisywanie wizyt, o których – za pośrednictwem wirtualnego asystenta – można przypominać w formie SMS-ów. W ten sposób klienci poczują, że są dla nas ważni i że troszczymy się o to, by pamiętali o umówionym spotkaniu.

W kalendarzu można umieścić też swój grafik pracy, więc wszystkie zmiany oraz rozpiska dni wolnych będą zawsze pod ręką. To pozwoli na łatwiejsze i zdecydowanie swobodniejsze zarządzanie czasem. Zyskamy pewność, że zawsze jesteśmy dyspozycyjni dla klientów, jednocześnie nie rezygnując z własnego odpoczynku. Dodatkowo oprogramowanie pozwala na stworzenie rozbudowanej bazy klientów, co w przyszłości może znacząco ułatwić opracowanie kampanii marketingowej. By wszystko poszło jeszcze sprawniej, poprzez Wirtualny Kalendarz możemy też umożliwić rezerwację online. To komfortowe rozwiązanie zarówno dla nas, jak i dla osób, które planują wybrać się do naszego barber shopu.

Wszystkie funkcje łączą się dzięki przystępnemu interfejsowi, pozwalającemu na łatwą, błyskawiczną obsługę.

Co zyskujemy, korzystając z Wirtualnego Kalendarza?

Takie oprogramowanie dedykowane dla barberów wiąże się z szeregiem różnych korzyści:

  • elastyczność – planowanie grafiku pracy na dany dzień stanie się dużo prostsze;
  • profesjonalizm – podkreślimy, że traktujemy swój zawód poważnie, w związku z czym będziemy budzić zaufanie;
  • poszerzenie działalności – coraz więcej osób zacznie zaglądać do naszego barber shopu, ponieważ tak sprawna obsługa umożliwi pozyskanie pozytywnych opinii;
  • spokój – wszystkie najważniejsze dane będą przechowywane w jednym miejscu, więc nie będziemy musieli się martwić, że utracimy dostęp do informacji;
  • komfort – rezerwacja online sprawi, że już nie będziemy musieli nieustannie czuwać przy telefonie;
  • większa komunikatywność – poprzez rozbudowaną bazę klientów będziemy mogli jeszcze lepiej odpowiadać na ich potrzeby, a nasze relacje ulegną poprawie.