Jak zorganizować wieczór kawalerski?

Jak zorganizować wieczór kawalerski?

lamborghini-618356_1280Wieczór kawalerski powinien dostarczyć panu młodemu niesamowitych wrażeń i emocji.. W przypadku gdy jest on fanem motoryzacji, dobrym pomysłem będzie zabranie go na tor wyścigowy. Jeśli jednak pan młody uwielbia rywalizacje, można go zabrać na wspólny mecz paintballowy.

Za organizację wieczoru kawalerskiego odpowiada świadek pana młodego. To on obmyśla plan imprezy i zaprasza mężczyzn zaproponowanych przez młodego. Zazwyczaj koszt organizacji wieczoru, rozkłada się między gości w nim uczestniczących.

Wyścigi na torze, czyli kawalerski dla fanów motoryzacji

Dla pana młodego, który jest miłośnikiem czterech kółek, idealny na wieczór kawalerski będzie prezent motoryzacyjny. Na rynku istnieje wiele agencji eventowych, które organizują w całej Polsce jazdy sportowymi samochodami po torach wyścigowych. Koszt wypożyczenia np. Astona Martina V8 Vantage, rozpędzającego się się do prawie 300 km/h, to około 200 złotych za pojedynczy przejazd. Ponadto agencje oferują przejazdy w pakiecie, umożliwiające porównanie wielu super samochodów. Za pakiet Audi R8 vs Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR trzeba zapłacić około tysiąca złotych.

Paintball – przygoda dostarczająca niesamowitych emocji

Paintball to idealna propozycja na wieczór kawalerski dla panów lubiących spędzać aktywnie czas. W ramach atrakcji otrzymują oni markery (bronie na kulki z farbą) i specjalne kombinezony militarne. Imprezy paintballowe rozgrywane są w oparciu o przygotowane wcześniej scenariusze. Uczestniczy dzielą się na drużyny i mają za zadanie zdobyć np. dany obiekt lub wyeliminować przeciwników. Często na zakończenie paintballowych meczów organizowane są ogniska z kiełbaskami i piwem. Koszt atrakcji różni się w zależności od liczby uczestników – cena dla jednej osoby to około 60 złotych.

Lot szybowcem – pomysł na ekstremalny kawalerski

Panu młodemu, który nie boi się nowych wyzwań, na wieczór kawalerski można wykupić przelot szybowcem. Dostarcza on niesamowitych wrażeń i potężnych dawek adrenaliny. W zależności od lokalizacji lotniska, koszt lotu waha się między 150 a 300 złotych. W ramach atrakcji uczestnik (bądź też uczestnicy) zostaje przeszkolony z zakresu bezpieczeństwa oraz budowy i działania szybowca. Lot trwa od 5 do 10 minut. Szybowce to statki powietrzne nie posiadające własnego napędu. Ich start odbywa się poprzez holowanie. Gdy osiągną wymaganą wysokość, odpinana od nich jest lina holownicza. Szybowce mogą latać z prędkościami przekraczającymi nawet 300 km/h.

Przeczytaj również zestawienie: 10 najciekawszych prezentów dla mężczyzny