Hipnotyzująca Warszawa z wysokości 111 metrów

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0Share on LinkedIn0

warszawa
26 kwietnia 2015 roku blogerzy fotografowie spotkali się, aby uchwycić w swoich obiektywach rozświetloną panoramę stolicy. Blogerzy wzięli udział w warsztatach i sesji zdjęciowej zorganizowanej przez sieć hoteli Accorhotels.

Firma Accor stawia tym samym na intensywne działania w blogosferze. Spotkanie składało się z części warsztatowej i sesyjnej na dachu hotelu Novotel. Blogerzy wzięli udział w profesjonalnym szkoleniu fotograficznym oraz dwóch sesjach zdjęciowych zorganizowanych z myślą o uchwyceniu panoramy miasta. Podczas dwóch z sesji fotografom towarzyszyły uczestnikom modelki.

W pierwszej części uczestnicy spotkania mieli okazję pod okiem eksperta zapoznać się z najnowszymi technikami fotografowania panoram, służącym do tego sprzętem, wykorzystaniem światła, obróbką zdjęć i specjalistycznym oprogramowaniem do składania panoram. W drugiej części, wykorzystując swoje umiejętności i zdobytą na warsztatach wiedzę, goście skupili się na fotografowaniu imponujących widoków metropolii.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.